×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Rada Nadzorcza LOT i nowa strategiaRada Nadzorcza PLL LOT podjęła dziś (28.02) uchwałę w sprawie przyjęcia kierunków rozwoju. To ważny etap w procesie restrukturyzacji  oraz poprawy wyników finansowych polskiego przewoźnika. W trakcie posiedzenia Rada Nadzorcza przyjęła m.in. informacje na temat aktualnej sytuacji w Spółce, przygotowań PLL LOT S.A. do wdrożenia od 2012 roku Systemu Handlu Uprawnieniami do Emisji Gazów Cieplarnianych oraz wysłuchała sprawozdań komitetu floty.

Rada Nadzorcza PLL LOT S.A. przyjęła rezygnację Wojciecha Bańkowskiego z funkcji członka zarządu ds. restrukturyzacji.

Na posiedzenie Rady Nadzorczej zaproszony został dyrektor Polskich Portów Lotniczych Michał Marzec, który wspólnie z prezesem PLL LOT S.A. Marcinem Pirógiem przedstawił zasady współpracy między PLL LOT i PPL.

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


Reklama


Booking.com
gość_821bc - Profil
gość_821bc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie