×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates: Z A380 do JohannesburgaLinie lotnicze Emirates będą obsługiwały połączenie z Dubaju do Johannesburga największym samolotem pasażerskim, Airbusem A380. SuperJumbo będzie latał codziennie do RPA od 1 października. 

Rejs EK 761 będzie startował z Dubaju o 4:40, aby na lotnisku O. R. Tambo International Airport wylądować o 10:50 lokalnego czasu. Rejs powrotny EK 762 został zaplanowany na 14:10, w Dubaju oczekiwany jest o 00:10.


Johannesburg to pierwszy afrykański port lotniczy w siatce Emirates, do którego loty będzie obsługiwał Airbus A380. Przewoźnik obsługuje obecnie trzy rejsy dziennie do Johannesburga, dwa rejsy dziennie do Kapsztadu oraz jeden rejs dziennie do Durbanu.

Emirates obsługuje obecnie loty z wykorzystaniem SuperJumbo do portów lotniczych: Londyn, Manchester, Paryż, Toronto, Seul, Bangkok, Pekin, Szanghaj, Jeddah, Hong Kong, Sydney oraz Auckland.

Do Johannesburga lata również Airbus A380 w barwach Air France oraz Lufthansy.

Anna Żuchlińskagość_69048 - Profil
gość_69048
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie