×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Z Rzeszowa i Szczecina do HiszpaniiTanie linie lotnicze Ryanair ogłosiły dziś (23.12) uruchomienie nowych połączeń z Rzeszowa i Szczecina do Girony koło Barcelony.

Od 27 marca pasażerowie z Rzeszowa i Szczecina będą mieli możliwość korzystania z bezpośrednich przelotów do stolicy Katalonii - Barcelony.

Obydwa połączenia będą obsługiwane dwa razy w tygodniu, w czwartki i niedziele.

- Liczymy na to, że przypadnie ona do gustu pasażerom – powiedziała Katarzyna Gaborec z Ryanair.- Oczywiście jest to niezwykle satysfakcjonująca wiadomość, zarówno dla spółki, jak i zapewne dla wszystkich pasażerów z Podkarpacia. Udany sezon w ruchu regularnym i czarterowym oraz bardzo dobre obłożenia samolotów wyraźnie pokazują rosnący potencjał naszego rynku. Jestem przekonany, że ten rozwój będzie kontynuowany – powiedział Stanisław Nowak, szef spółki lotniskowej.

Lotnisko Girona położone około 90 km na północ od centrum Barcelony. Rozkład jazdy autobusów do centrum Barcelony zajmie około godzinę czasu i jest dostosowany do rozkładu lotów Ryanair, zatem pasażerowie będą mogli bezpośrednio po wylądowaniu
dostać się do Barcelony.

Bieżący rok jest dla lotniska w Jasionce rokiem kolejnych rekordów pod względem wzrostu liczby pasażerów. Już w październiku br. Jasionka przekroczyła granicę 400 tys. obsłużonych pasażerów, bijąc dotychczasowy ubiegłoroczny rekord – 383 tys. pasażerów w całym roku. Na koniec br. wzrost ruchu pasażerskiego osiągnie wartośd około 20 proc.

Fot. Piotr Bożyk


gość_a8f80 - Profil
gość_a8f80
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie