×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Oto nowe malowanie LOT-u?TVN CNBC Biznes dotarł do projektu nowego malowania samolotów Polskich Linii Lotniczych LOT. Z projektu wynika, że na maszynach narodowego przewoźnika ma być dużo więcej granatowego koloru, a "malunek ma sprawiać wrażenie większej dynamiki". Czyżby?Wszystko wskazuje także na to, że pomysłodawcy nowego malowania chcą raz na zawsze pozbyć się charakterystycznego dla marki, obecnego od dziesięcioleci żurawia. Symbol LOT-u na statecznikach samolotów jest obecny od 1931 roku. Po zmianach, jego minimalistyczna wersja znajdzie się wyłącznie w przedniej części samolotu.

Jak podaje TVN CNBC Biznes, nowe barwy mają zostać "wcielone w życie" wraz z wejściem do floty oczekiwanych Boeingów 787 Dreamliner.

Swojego niezadowolenia z nowych barw nie kryją związkowcy, którym reporter TVN CNBC pokazał projekt. Przewodniczący NSZZ "Solidarność" w PLL LOT Stefan Malczewski od razu zapowiedział protest do ministra skarbu państwa. - Mogę powiedzieć że jestem zaszokowany, ponieważ znika znak żurawia na lotowskim ogonie. Jest to już po raz wtóry taka próba dokonania zamachu na symbol LOT-u. Mogę tylko użyć jednego słowa: dla mnie to jest skandal - mówił poirytowany związkowiec przed kamerą TVN CNBC.

Odnoszę wrażenie, że chyba jeszcze nigdy nie było tak łatwo zgodzić się ze stanowiskiem związkowców i bynajmniej nie o brak samego żurawia chodzi.gość_2382d - Profil
gość_2382d
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie