×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Częściej Amsterdam i Zurych z BalicW sezonie letnim linie lotnicze Eurolot zwiększają liczbę połączeń z Krakowa do Amsterdamu i Zurychu.

Od 1 kwietnia b.r. przewoźnik będzie latał do Holandii od poniedziałku do piątku oraz w niedziele, co oznacza wzrost liczby rejsów z czterech do sześciu tygodniowo. Z tą samą częstotliwością samoloty Eurolotu będą obsługiwały połączenie do Zurychu. Podobnie jak obecnie na obu trasach wykorzystywane będą samoloty Bombardier Q400 NextGen. 

Cieszymy się z zainteresowania pasażerów szybkimi połączeniami z Amsterdamem i Zurychem, stąd decyzja o zwiększeniu liczby lotów na tych trasach - mówi Mariusz Dąbrowski, prezes Eurolot SA.

W nadchodzącym sezonie przewoźnik ponownie zaoferuje pasażerom również sezonowe rejsy z Krakowa do Dubrownika.

Nie wiadomo na razie, czy Eurolot zamierza wznowić także inne połączenia międzynarodowe, które obsługiwał z Krakowa w ubiegłym roku. Chodzi o rejsy do Heringsdorfu, Florencji, Wilna, Hamburga i Lwowa. Te dwa ostatnie zniknęły z siatki połączeń przewoźnika kilka tygodni temu z powodu niewielkiego zainteresowania pasażerów. Loty do Wilna i Florencji zostały zawieszone na początku sezonu zimowego, natomiast połączenie z Uznamem było realizowane przez Eurolot w formule wakacyjnej od czerwca do września ub. r.

Marek Stusgość_2437e - Profil
gość_2437e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie