Częściej Amsterdam i Zurych z Balic

Marek Stus - Profil Marek Stus
18 stycznia 2013 16:20
8 komentarzy
Reklama

W sezonie letnim linie lotnicze Eurolot zwiększają liczbę połączeń z Krakowa do Amsterdamu i Zurychu.

Od 1 kwietnia b.r. przewoźnik będzie latał do Holandii od poniedziałku do piątku oraz w niedziele, co oznacza wzrost liczby rejsów z czterech do sześciu tygodniowo. Z tą samą częstotliwością samoloty Eurolotu będą obsługiwały połączenie do Zurychu. Podobnie jak obecnie na obu trasach wykorzystywane będą samoloty Bombardier Q400 NextGen.

Cieszymy się z zainteresowania pasażerów szybkimi połączeniami z Amsterdamem i Zurychem, stąd decyzja o zwiększeniu liczby lotów na tych trasach - mówi Mariusz Dąbrowski, prezes Eurolot SA.

W nadchodzącym sezonie przewoźnik ponownie zaoferuje pasażerom również sezonowe rejsy z Krakowa do Dubrownika.

Nie wiadomo na razie, czy Eurolot zamierza wznowić także inne połączenia międzynarodowe, które obsługiwał z Krakowa w ubiegłym roku. Chodzi o rejsy do Heringsdorfu, Florencji, Wilna, Hamburga i Lwowa. Te dwa ostatnie zniknęły z siatki połączeń przewoźnika kilka tygodni temu z powodu niewielkiego zainteresowania pasażerów. Loty do Wilna i Florencji zostały zawieszone na początku sezonu zimowego, natomiast połączenie z Uznamem było realizowane przez Eurolot w formule wakacyjnej od czerwca do września ub. r.

Marek Stus
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_35826 2013-02-03 13:18   
gosc_35826 - Profil gosc_35826
a gdzie sa taryfy za 199 PLN. najnizsza taryfa 720 PLN za lot powrotny
usuniety 2013-01-19 15:25   
usuniety - Profil usuniety
a co ciekawe to jeszcze dwa dni temu nie było w systemie rezerwacji GDN-AMS, a teraz są i to 5 razy w tyg. (pon-pt). Nie ma za to WRO od końca marca, a KRK jest codziennie oprócz sobót.
(komentarz ukaże się po akceptacji moderatora)
gosc_f0f0b 2013-01-19 15:24   
gosc_f0f0b - Profil gosc_f0f0b
a co ciekawe to jeszcze dwa dni temu nie było w systemie rezerwacji GDN-AMS, a teraz są i to 5 razy w tyg. (pon-pt). Nie ma za to WRO od końca marca, a KRK jest codziennie oprócz sobót.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama