Thai Airways przywróci połączenia do Mediolanu i Oslo

10 stycznia 2024 09:05
Narodowy tajski przewoźnik przywróci do swojej siatki połączeń Mediolan oraz Oslo. Inauguracja obu tras zaplanowana jest na 1 lipca 2024 roku.
Reklama

O planach Thai Airways dotyczących przywrócenia lotów do Włoch pisaliśmy na początku czerwca ubiegłego roku. Wówczas tajski przewoźnik zapowiadał powrót do Mediolanu w listopadzie br., natomiast do Rzymu w 2025 roku. Linia zdecydowała się jednak uruchomić loty do gospodarczej stolicy Włoch już na początku lipca. Rejsy pomiędzy Bangkokiem i Mediolanem będą realizowane codziennie samolotami typu Boeing 787 Dreamliner. Rozkład lotów będzie następujący:

Rejsy pomiędzy stolicami Tajlandii i Norwegii również będą wykonywane codziennie. W tym przypadku do obsługi połączenia zostaną wykorzystane boeingi 777-300ER, które będą latały według poniższego rozkładu:

Obie trasy były w rozkładzie lotów Thai Airways przed wybuchem epidemii wirusa COVID-19. Na trasie do Oslo tajski przewoźnik będzie musiał mierzyć się z Norse Atlantic Airways.


Nie są to jedyne nowości w siatce połączeń tajskiego przewoźnika. Pod koniec marca br. linia przywróci również połączenia do Colombo oraz Perth. Do końca 2025 roku Thai Airways ma nadzieję przywrócić 100 proc. siatki połączeń sprzed pandemii. Wśród europejskich kierunków, które jeszcze nie powróciły do rozkładu lotów znajdziemy Rzym, Wiedeń oraz Moskwę-Domodiedowo.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy