Thai Airways przywróci loty z Brukseli do Bangkoku

2 czerwca 2024 09:00
Narodowy tajski przewoźnik ogłosił uruchomienie bezpośredniego połączenia z Brukseli do Bangkoku.
Reklama

Inauguracja rejsów pomiędzy stolicami Belgii i Tajlandii zaplanowana jest na 1 grudnia br. Połączenie będzie obsługiwane codziennie samolotami typu Boeing 787 Dreamliner, które będą latały zgodnie z poniższym rozkładem:

Thai Airways po raz ostatni obsługiwał połączenie z Brukseli do Bangkoku w sierpniu 2022 roku. Dla tajskiego przewoźnika będzie to powrót po ponad dwóch latach nieobecności na brukselskim lotnisku Zaventem.

- Bardzo się cieszymy z powrotu Thai Airways do Brukseli. Codzienne połączenie z Bangkokiem wzmocni naszą pozycję jako hubu europejskiego i zapewni naszym pasażerom nowe możliwości podróżowania do Azji. Bruksela będzie również bardzo dobrym portem przesiadkowym dla pasażerów z Tajlandii. Liczymy zatem na owocną współpracę
– powiedział Arnaud Feist, prezes portu lotniczego w Brukseli.Nie jest to jedyna nowości w siatce połączeń Thai Airways. Na początku roku informowaliśmy, że tajska linia 1 lipca przywróci po pandemicznej przerwie rejsy z Mediolanu oraz Oslo. Do końca 2025 roku przewoźnik ma nadzieję przywrócić 100 proc. siatki połączeń sprzed pandemii. Wśród europejskich kierunków, które jeszcze nie powróciły do rozkładu lotów są Rzym, Wiedeń oraz Moskwa-Domodiedowo.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy