TAP Air Portugal chce latać do Florianopolis

Tomasz Kasprzyk - Profil Tomasz Kasprzyk
27 czerwca 2023 09:25
Narodowy portugalski przewoźnik chce dodać do swojej siatki połączeń kolejne w Brazylii. Tym razem TAP zainteresowany jest lotami do Florianopolis.
Reklama
Linia TAP Air Portugal prowadzi rozmowy z władzami miasta, stanu Santa Catarina i miejscowego portu lotniczego na temat ewentualnego uruchomienia bezpośrednich lotów z Lizbony do Florianopolis. Byłoby to dwunaste brazylijskie miasto w siatce TAP i czternasta trasa do Brazylii. O tym, że portugalski przewoźnik jest niekwestionowanym liderem w Europie, jeśli chodzi o liczbę połączeń i lotów do kraju kawy szczegółowo pisaliśmy w artykule TAP Portugal rozwija się w Ameryce Południowej.


Dla Florianopolis byłoby to pierwsze połączenie do Europy i szóste poza granicę Brazylii. Na tę chwilę ze stolicy stanu Santa Catarina można dolecieć do Buenos Aires, Cordoby, Rosario, Asuncion, Montevideo i Santiago de Chile, z czego część to trasy sezonowe. Krajowa siatka połączeń również nie jest szczególnie imponująca, ponieważ są to w większości trasy do Sao Paulo, Rio de Janeiro, Belo Horizonte, czy Brasilii.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy