TAP Portugal wznowi loty do Porto Alegre

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
3 lutego 2022 10:15
Portugalczycy zapowiedzieli powrót bezpośrednich rejsów z Lizbony do Porto Alegre. Po długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, pierwszy samolot Airbus A330-200 linii TAP Portugal wyląduje w tej części Brazylii już 29 marca 2022 roku.
Reklama
Linia TAP Portugal skutecznie kontynuuje odbudowę swojej międzynarodowej siatki połączeń. Oferta lotów transatlantyckich portugalskiego przewoźnika jest obecnie o 24 proc. uboższa niż przed wybuchem epidemii, lecz taki stan rzeczy już wkrótce ulegnie zmianie. Portugalczycy zapowiedzieli właśnie powrót bezpośredniego połączenia z Lizbony do Porto Alegre. Wraz ze wznowieniem trasy do Porto Alegre, linia TAP Portugal ponownie zabierze swoich podróżnych do wszystkich brazylijskich miast, które były obsługiwane przed pandemią.


Rejsy między Portugalią a Brazylią będą realizowane trzy razy w tygodniu (wtorki, czwartki oraz soboty) przy wykorzystaniu samolotów Airbus A330-200, które mogą zabrać na pokład do 269 pasażerów. Maszyny portugalskiego przewoźnika będą opuszczały Lizbonę o godzinie 10:15, aby o godzinie 17:35 wylądować w Porto Alegre. Lot powrotny zaplanowany jest na godzinę 19:05, z kolei w stolicy Portugalii pasażerowie zameldują się o godzinie 9:55 następnego dnia. Bezpośredni przelot między miastami potrwa około 11 godzin.

Brazylia jest największym rynkiem zagranicznym dla linii TAP Portugal. Wraz z przywróceniem trasy do Porto Alegre portugalski przewoźnik będzie oferował regularne połączenia z Lizbony i Porto do dwunastu, największych brazylijskich miast.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy