W sezonie letnim 144 kierunki z Krakowa

24 marca 2023 10:26
Od 26 marca br. pasażerowie krakowskiego lotniska będą mogli skorzystać z oferty 144 połączeń z Krakowa, w tym z 9 nowych.
Reklama
W sezonie LATO 2023 pasażerowie będą mieli okazję odwiedzić 106 miast w 33 krajach. Lotnisko powita też dwóch nowych przewoźników - Turkish Airlines, który uruchomi połączenie do Stambułu oraz Air Serbię z rejsami do Belgradu.

- Przełom marca i kwietnia to czas, gdy zaczynamy myśleć o wakacjach i letnim wypoczynku, a branża lotnicza rozpoczyna sezon LATO 2023. Jestem pewien, że każdy pasażer znajdzie wymarzone połączenie z Krakowa, a turyści z całego świata będą mogli ponownie tłumnie odwiedzić Kraków i Małopolskę. Już w czerwcu rozpoczną się też Igrzyska Europejskie Kraków-Małopolska 2023, podczas których sportowcy zawitają do Polski, a potem powrócą do swoich krajów z wspaniałymi wrażeniami z pobytu w naszym regionie - powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.


Nowością w sezonie Lato 2023 będzie uruchomienie trasy Kraków – Stambuł. 27 kwietnia wystartuje połączenie do Stambułu oferowane przez PLL LOT, a od 1 maja na tej samej trasie polecimy z Turkish Arlines. Połączenie do Stambułu oferuje pasażerom Kraków Airport szereg możliwości przesiadkowych na dalsze loty, a podróż ułatwia operowanie przewoźników na zasadach codeshare.

Linia lotnicza Ryanair proponuje nowe połączenia do Belfastu, Lourdes, Memmingen, Perugii, Poznania, Rodos, Tuluzy i Warny. Od sezonu letniego 2023 roku także Wizz Air uruchomi nowe połączenie do Lyonu, a także do Malagii. LATO 2023 to także powitanie drugiej nowej linii lotniczej - Air Serbia - która zacznie operować na trasie Kraków - Belgrad.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy