Inauguracja tras Jazeera i Air Arabia w Krakowie

11 czerwca 2024 17:56
W tym tygodniu do grona linii lotniczych krakowskiego lotniska dołączy dwóch arabskich przewoźników - Jazeera Airways i Air Arabia.
Reklama
Dzisiaj (11.06) Balice przywitały Jazeera Airways, wiodącego przewoźnika kuwejckiego. Był tort dla załogi oraz wspólne zdjęcie z przedstawicielami krakowskiego lotniska. To potwierdzenie zwiększonego zainteresowania południową Polską wśród podróżnych z Bliskiego Wschodu.


W najbliższą sobotę zaś na krakowskim lotnisku zainaugurowane zostanie nowe połączenie Air Arabia do Szardży. Air Arabia to największe tanie linie lotnicze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, które cieszą się popularnością pasażerów na całym świecie od ponad dwudziestu lat.


W sezonie "Lato 2024" Air Arabia zwiększy liczbę zapowiadanych wcześniej lotów, aż do 12 tygodniowo. Stale także wzrasta zainteresowanie połączeniem FlyDubai do Dubaju. W wakacje do miasta słynącego z cudów współczesnej architektury, położonego na południowym wybrzeżu Zatoki Perskiej polecieć będzie można trzy razy dziennie dzięki FlyDubai.

Konsekwentnie prowadzimy rozmowy z liniami lotniczymi na całym świecie budując mapy połączeń z Krakowa. Bezpośrednie połączenia z Krakowa do miejsc na Półwyspie Arabskim pozwalają polskim turystom odkryć niezwykłe miasta także poza Europą, nowoczesne, ale oferujące nutę orientalnej egzotyki. Zapraszamy gości ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich i całej Zatoki Perskiej do odwiedzenia i odkrywania uroków Krakowa i Małopolski
- mówi Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy