Rainbow poleci z Radomia. Skorzystają z połączeń LOT-u

9 marca 2023 09:00
Rainbow Tours rozpoczął sprzedaż wycieczek zorganizowanych do Francji z bezpośrednim wylotem z Radomia. Touroperator będzie korzystał z lotów regularnych Polskich Linii Lotniczych LOT, które planują obsługę rejsów z Radomia do Paryża od 28 kwietnia 2023 roku.
Reklama
Rainbow Tours dołączyło do grona touroperatorów z ofertą wyjazdów wakacyjnych z Portu Lotniczego w Radomiu. Biuro rozpoczęło sprzedaż wycieczek objazdowych po Francji z pierwszym wylotem 2 maja 2023 roku. Turyści mogą liczyć na zwiedzanie m.in. Paryża i Zamków nad Loarą w ramach pięciodniowej wycieczki. Cena wycieczek rozpoczyna się od 2,3 tys. złotych za osobę.


W realizacji wyjazdów do Francji, Rainbow Tours nie będzie korzystało z połączeń czarterowych. Biuro nawiązało współpracę z LOT-em i to na ich pokładach będzie dowoziło radomskich turystów do Paryża. Trasa z Radomia do Paryża ma wystartować na kilka dni przed pierwszą datą wylotu zorganizowanego przez Rainbow. Wylot z Radomia zaplanowano na godzinę 20:15, a z Paryża na godzinę 19:45. LOT będzie latać na tym kierunku boeingami 737-800 z częstotliwością trzech lotów tygodniowo.

1 marca 2023 roku Urząd Lotnictwa Cywilnego wydał certyfikat lotniska użytku publicznego, co potwierdziło gotowość radomskiego portu do przyjęcia pierwszych pasażerów komercyjnych w świetle przepisów unijnych. Poza Paryżem, LOT-owska siatka połączeń z Radomia obejmuje też Kopenhagę, Rzym, Prewezę i Tiranę. PPL spodziewa się obsłużenia przynajmniej 100 tys. podróżnych w pierwszym, niepełnym roku działalności.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy