Air Montenegro: Z Rzeszowa do Podgoricy

Blanka Flis - Profil Blanka Flis
02 marca 2023 14:41
Air Montenegro i Rego-Bis podwajają liczbę rejsów pomiędzy Czarnogórą i Polską, dodając loty z Rzeszowa do Podgoricy. Rego-Bis poszerza również swoją współpracę z Wizz Air oferując swoim klientom możliwość wylotów do Splitu z Lublina.
Reklama
Rozwój współpracy z Air Montenegro Air Montenegro we współpracy z Rego-Bis zaoferowało w 2022 roku szeroki program czarterowy z lotniska w Katowicach. W tym roku do siatki połączeń zostaje dodany Rzeszów, największe miasto na południowym wschodzie Polski.

- Mieszkańcy Podkarpacia zyskają ciekawą alternatywę wakacyjną. Cieszymy się z rozwoju współpracy z Air Montenegro w sezonie 2023. Wakacje w Czarnogórze cieszą się coraz większą popularnością, dlatego zdecydowaliśmy się, do oferowanych już przelotów z Katowic, dołączyć również połączenie z portu lotniczego w Rzeszowie. Wierzę, że strategiczna współpraca z Air Montenegro będzie rozwijana w kolejnych latach - stwierdziła Gabriela Mańka-Sokullu właścicielka biura podróży Rego-Bis.

- Naszym celem jest konsekwentne poszerzanie wakacyjnej oferty dla pasażerów. Jesteśmy przekonani, że Czarnogóra przypadnie im do gustu. Tym bardziej, że lotnisko w Podgoricy nigdy dotąd nie było celem bezpośrednich lotów z Jasionki, więc dla wielu ta nowość będzie bardzo atrakcyjną destynacją, gdzie wypoczynek nad Adriatykiem można połączyć z górskimi wędrówkami w malowniczych terenach – mówi Adam Hamryszczak, prezes zarządu portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.

- Po sukcesie rejsów w 2022 roku przyszedł czas na dalszy rozwój Air Montenegro w Polsce. W tym sezonie praktycznie podwajamy liczbę operacji. Jestem przekonany, że Polacy dadzą się oczarować Czarnogórze w jeszcze większym stopniu i w kolejnych sezonach zaoferujemy więcej rejsów, również z innych portów w Polsce – dodaje Michał Wichrowski z PMA Aviation, reprezentujący Air Montenegro w Polsce.

Rejsy do Katowic zostaną zainaugurowane już 1 czerwca 2023, a z Rzeszowa 15 czerwca. Obie rotacje będą wykonywane raz w tygodniu przez sezon letni. Do Chorwacji z Lublina we współpracy z Wizz Air polski touroperator zaoferuje swoim klientom możliwość wylotu z Lublina do Splitu w Chorwacji. Już w te wakacje zaczynamy od pakietu miejsc zarezerwowanych przez biuro podróży.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

N