Etihad z większą liczbą lotów do Frankfurtu. Nowa trasa do Düsseldorfu

6 lutego 2023 09:30
1 komentarz
Linia Etihad zapowiedziała zwiększenie swojej obecności u naszych zachodnich sąsiadów. Przewoźnik ogłosił dodanie czterech rotacji do Frankfurtu oraz uruchomienie nowego połączenia do Düsseldorfu. Pojawi się też trasa do duńskiej Kopenhagi.
Reklama
Linia Etihad pochwaliła się zwiększeniem swojego europejskiego oferowania. Dużą zmianą będzie dodanie nowych rotacji ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich do Niemiec, na czym skorzysta Frankfurt i Düsseldorf. Nowością będzie też trasa do duńskiej Kopenhagi, której inaugurację zaplanowano na początek tegorocznego sezonu zimowego. Przewoźnik z Abu Zabi lata do Frankfurtu z częstotliwością siedmiu rejsów tygodniowo. W sezonie letnim bezpośrednich lotów do Hesji będzie już jedenaście w skali tygodnia.

- Cieszę się, że mogę zapowiedzieć większą liczbę rotacji do Frankfurtu, jednego z najważniejszych europejskich lotnisk przesiadkowych. Oznacza to, że nasi podróżni zyskają więcej możliwości oraz okazji do odwiedzin jedynego w swoim rodzaju Abu Zabi z unikalną gościnnością, kulturą oraz kuchnią - powiedział Arik De, przedstawiciel linii Etihad.


Nieco później, bo dopiero w tegorocznym sezonie zimowym, emiracki przewoźnik uruchomi nową trasę do Düsseldorfu. W podobnym momencie ma dojść do inauguracji rotacji do duńskiej Kopenhagi.

- To znakomita wiadomość. Etihad pojawi się w Danii oraz w trzecim niemieckim mieście, Düsseldorfie. Naszym celem jest zapewnienie najlepszej łączności Abu Zabi z Europą. Oba połączenia ruszą w europejską zimę, czyli w idealnym momencie na ucieczkę do słonecznych i ciepłych Zjednoczonych Emiratów Arabskich - poinformował Antonoaldo Neves, CEO linii Etihad.

Ostatnie komentarze

lyngbyvej 2023-02-06 17:18   
lyngbyvej - Profil lyngbyvej
Etihad już latał kiedyś do Düsseldorfu (sam leciałem w 2015), wiec to jest wznowienie trasy, która kiedyś już istniała.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy