Emirates otworzył ponad 30 saloników biznesowych

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
16 grudnia 2022 14:27
Na całym świecie działa już ponad trzydzieści saloników biznesowych linii Emirates. Dzisiaj (16.12) emiracki przewoźnik powtórnie otworzył przestrzeń Emirates Lounge w Hali C w Dubai International Airport. W samym dubajskim porcie działa już siedem takich saloników.
Reklama

Dzisiaj (16.12) linia Emirates poinformowała o przywróceniu działalności siódmego saloniku biznesowego w Dubai International Airport. Dzięki otwarciu Emirates Lounge w lotniskowej Hali C, pasażerowie emirackiego przewoźnika otrzymali kolejną możliwość relaksu i komfortowego oczekiwania na lot w luksusowych warunkach.

Przestrzeń Emirates Lounge zlokalizowano w sąsiedztwie Gate C09. Salon ma przeszło tysiąc metrów kwadratowych oraz 265 wygodnych foteli wypoczynkowych. Z Emirates Lounge mogą korzystać pasażerowie z First i Business Class oraz członkowie pakietów lojalnościowych Silver, Gold i Platinum Skywards. Pozostali podróżni w klasie ekonomicznej mogą wykupić dostęp do saloniku biznesowego za dodatkową opłatą 150 dolarów netto.


- Elegancki wystrój, włoski marmur, skórzane dodatki. Salon Emirates Lounge powstał z myślą o najbardziej wymagających pasażerach. Czas umili wykwintna kuchnia i serwis - zachęca do odwiedzin nowej przestrzeni linia Emirates.

Przewoźnik z Emiratów Arabskich posiada rozwiniętą sieć 39 saloników biznesowych. Siedem z nich jest w Dubaju. Ponadto, loże dla pasażerów premium znajdują się na 25 lotniskach na całym świecie, w tym w Auckland, Bangkoku, Kapsztadzie, Singapurze, Londynie, Rzymie, Nowym Jorku i Los Angeles.

Fot.: Emirates

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama