Aerofłot poleci na nowych trasach międzynarodowych

17 listopada 2022 11:00
Linia Aerofłot zapowiedziała uruchomienie dwóch nowych połączeń międzynarodowych. Przewoźnik poleci z Jekaterynburga do tureckiego Stambułu i indyjskiego Goa. Oba połączenia będą realizowane trzykrotnie w ciągu tygodnia samolotami Boeing 737-800.
Reklama
Pomimo zachodnich sankcji i izolacji Federacji Rosyjskiej na arenie międzynarodowej, linia Aerofłot skutecznie szuka nowych partnerów w sektorze lotniczym. Przewoźnik zapowiedział właśnie uruchomienie dwóch nowych połączeń międzynarodowych do zaprzyjaźnionych Indii oraz biernej Turcji. Co ciekawe, w obu przypadkach linia Aerofłot wykorzysta samolot Boeing 737-800, czyli maszynę produkcji zachodniej, która w rękach rosyjskich przewoźników objęta jest surowymi sankcjami.


25 listopada 2022 roku linia Aerofłot uruchomi połączenia z Jekaterynburga za Uralem do tureckiego Stambułu i indyjskiego Goa. Trasa do Turcji i Indii będzie realizowana trzykrotnie w ciągu tygodnia.

W podobnym okresie rosyjski przewoźnik wzmocni swoją obecność w Tajlandii. W sezonie zimowym linia Aerofłot będzie latała z trzech rosyjskich miast (Krasnojarsk, Nowosybirsk i Władywostok) do Bangkoku i Phuket ze zwiększoną częstotliwością. I w tym przypadku połączenia będą realizowane zachodnimi samolotami Boeing 737-800 oraz Airbus A330-300.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy