Wizz Air: Cztery nowe trasy do Włoch i Hiszpanii

3 listopada 2022 12:32
Wizz Air ogłosił dzisiaj (3.11) dodanie 4 nowych tras do swojej siatki połączeń z Polski. Już od stycznia pasażerowie z Polski będą mogli polecieć do Werony we Włoszech oraz do Malagi w Hiszpanii.
Reklama
Pasażerowie będą mogli polecieć z Gdańska i Poznania do Werony we Włoszech oraz Gdańska i Krakowa do Malagi w Hiszpanii. Bilety są już dostępne w sprzedaży.
- Z radością ogłaszamy ekspansję naszej siatki połączeń z Polski dodając kolejne 4 trasy. Dzięki stałemu rozwojowi oraz zaangażowaniu w tworzenie jak najlepszych możliwości podróży pasażerom, juz dziś możemy poinformować o nowych trasach z Gdańska, Poznania i Krakowa. Z Gdańska i Poznania pasażerowie będą mieli możliwość polecieć do Warny, a z Gdańska i Krakowa do Malagi - mówi Paulina Gosk, manager ds. komunikacji w Wizz Air.


Werona, miasto położone w północno-wschodnich Włoszech, w regionie Wenecji Euganejskiej. Leży nad rzeką Adygą, u podnóża Alp Weneckich. To miasto wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO i ojczyzna Romea i Julii, miejsce pełne historii, kultury, muzyki i architektury. Kraina wielkich tradycji, od opery po wyśmienite jedzenie i wino.

Malaga, położona w hiszpańskiej Andaluzji to miasto na wybrzeżu Morza Śródziemnego z licznymi plażami. Malaga to połączenie kultury i morza z tętniącą życiem atmosferą, licznymi barami serwującymi tapas, nowoczesnymi dzielnicami, portem oraz zabytkami. To także miejsce narodzin Pabla Picassa .

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy