Iberia: Częściej do Mexico City

12 sierpnia 2022 09:00
Hiszpańska linia Iberia przywróci pełne oferowanie na trasie z Madrytu do Mexico City, odpowiadające częstotliwości sprzed pandemii COVID-19. W tegorocznym sezonie zimowym przewoźnik poleci do Meksyku trzykrotnie w ciągu dnia.
Reklama
Linia Iberia pracuje obecnie nad zimową siatką połączeń. Ma to być pierwszy okres z całościowym oferowaniem zbliżonym do poziomów sprzed pandemii COVID-19. W sezonie trwającym od 30 października 2022 roku do 25 marca 2023 roku hiszpański przewoźnik wznowi szereg, dotychczas brakujących połączeń (tj. do Rio de Janeiro i Caracas) oraz wzbogaci swoje oferowanie na innych kluczowych kierunkach.

Jednym ze świadectw popandemicznej regeneracji będzie przywrócenie pełnego oferowania na trasie z Madrytu do Mexico City. Wraz z nadejście sezonu zimowego linia Iberia uruchomi cztery dodatkowe rotacje między miastami, zwiększając tygodniową liczbę rejsów do 21. Oznacza to, że dalekodystansowe samoloty hiszpańskiego przewoźnika będą meldowały się w meksykańskiej stolicy aż trzy razy w ciągu dnia.


Połączenie do Meksyku będzie realizowane samolotami Airbus A350, czyli flagowym produktem przewoźnika. Samolot może pomieścić na pokładzie do 348 pasażerów w trzech klasach: biznesowej, ekonomicznej premium oraz ekonomicznej. Maszyny Airbus A350 wyposażone są m.in. w bezprzewodową sieć Wi-Fi, panoramiczne okna oraz zoptymalizowaną kabinę pasażerską, sprawiającą wrażenie bardziej przestrzennej.

Więcej rotacji zyska nie tylko Mexico City. Linia Iberia poważnie rozważa możliwość zwiększenia częstotliwości rejsów na wielu trasach europejskich. Mowa o połączeniach m.in. do Mediolanu, Rzymu, Lizbony, Brukseli, Bordeaux i Genewy. Przybędzie również lotów krajowych między Madrytem a Barceloną. Przewoźnik będzie kursował między miastami nawet 15 razy w ciągu dnia.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy