United Airlines poleci z Waszyngtonu do Kapsztadu

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
29 lipca 2022 09:55
Linia United Airlines zapowiedziała uruchomienie bezpośredniego połączenia z Waszyngtonu do Kapsztadu. Trasa zostanie zainaugurowana już 17 listopada 2022 roku i będzie realizowana trzykrotnie w ciągu tygodnia samolotami Boeing 787-9 Dreamliner.
Reklama
Linia United Airlines zapowiedziała zwiększenie swojej obecności w Afryce. Przewoźnik poleci z Waszyngtonu do Kapsztadu. Trasa do RPA zostanie zainaugurowana już 17 listopada 2022 roku. Samolot Boeing 787-9 Dreamliner z 257 pasażerami na pokładzie będzie latał do Afryki trzykrotnie w ciągu tygodnia. Otwarcie połączenia musi zostać jeszcze zatwierdzone przez południowoafrykańskiego regulatora.


- Jesteśmy zachwyceni możliwością dodania kolejnych lotów do naszej afrykańskiej siatki połączeń. Trasa z Waszyngtonu do Kapsztadu będzie pierwszą taką rotacją w historii - powiedział Patrick Quayle, wiceprezydent ds. globalnej siatki połączeń linii United Airlines.

Wraz z uruchomieniem połączenia z Waszyngtonu do Kapsztadu, linia United Airlines będzie wykonywała 19 rejsów do Afryki tygodniowo. To najwięcej spośród wszystkich amerykańskich przewoźników.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklamadorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy