Wizz Air: Dni otwarte dla pilotów

30 czerwca 2022 13:49
Wizz Air organizuje dni otwarte dla pilotów, które odbędą się 1 lipca br. w Warszawie.
Reklama
W pierwszych pięciu miesiącach 2022r. Wizz Air zatrudnił już ponad 400 pilotów. Obecnie linia prowadzi rekrutację w całej swojej siatce dając możliwość rozwoju kariery tym, którzy wybrali do pracy biuro w chmurach. W ramach akcji rekrutacyjnej pilotów, Wizz zorganizuje w Polsce dwa spotkania, które odbędą się w Warszawie w hotelu NOVOTEL Warsaw Airport w najbliższy piątek (1.07) o godzinie 10:00 i 16:00. Kandydaci mogą wybrać jedną z sesji.


Wizz Air zaprosił do prezentacji dwóch zawodowych pilotów. Kapitan Paweł Majek, który obecnie jest kapitanem szkolenia liniowego z ponad 14-letnim doświadczeniem oraz kapitan Dominik Punda, znana osobowość na polskiej scenie lotniczej przybliżą kandydatom pracę w Wizz Air. Rejestracja na wydarzenie nie jest obowiązkowa.

Program Dnia Otwartego:
  • Prezentacja firmy, siatka połączeń i plany na przyszłość
  • Warunki szkolenia i zatrudnienia
  • Możliwości kariery, postępy, systemy wynagrodzeń i świadczenia
  • Sesja pytań i odpowiedzi
Wizz Air zatrudnia kapitanów, pierwszych oficerów i kadetów zarówno z uprawnieniami na typ samolotu, jak i bez uprawnień, za pośrednictwem strony internetowej linii lotniczej poświęconej rekrutacji pilotów Pilot Recruitment. Piloci mają możliwość szybkiego awansu zawodowego od kadetów do pierwszych oficerów, a następnie do lewego fotela. Dostępnych jest również kilka innych stanowisk związanych z załogą lotniczą dla pilotów.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy