Air Montenegro poleci z Katowic do Podgoricy

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
11 maja 2022 12:30
Biuro turystyczne Rego-Bis poinformowało o rozpoczęciu współpracy z czarnogórskim przewoźnikiem, linią Air Montenegro. Przewoźnik będzie realizował na rzecz biura połączenia czarterowe z Katowic do Podgoricy. Pierwszy lot odbędzie się 16 czerwca 2022 roku.
Reklama
Biuro podróży Rego-Bis nawiązało współpracę z czarnogórską linią Air Montenegro. Przewoźnik będzie operował na czarterowej trasie z Katowic do Podgoricy w tegorocznym sezonie wakacyjnym. Połączenie zostanie zainaugurowane już 16 czerwca 2022 roku i będzie realizowane przynajmniej do 29 września 2022 roku. Rotacja odbywać się będzie raz w tygodniu (czwartek) przy wykorzystaniu samolotu Airbus A320.

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że rozpoczynamy współpracę czarterową z Rego-Bis. Rejsy oferowane w szczycie sezonu letniego umożliwią odwiedzenie Czarnogóry przez wielu turystów z Polski. Air Montenegro oferuje wysoki standard usług dla swoich partnerów, dlatego wierzymy, że ogłoszone rejsy do Podgoricy to dopiero początek naszej współpracy, która będzie się rozwijać w następnych latach - powiedział Dragana Frantov Nikolić, GM Commercial w Air Montenegro.


- Cieszymy się na podjęcie współpracy z Air Montenegro w sezonie 2022. Tegoroczne wakacje są znowu inne od poprzednich, obwarowane innymi okolicznościami. Jednak wierzymy, iż mimo tego sezon będzie dla nas udany i współpraca z Air Montenegro jest kolejnym strategicznym zaplanowanym posunięciem, które będzie rozwijane w kolejnych latach - wtórowała Gabriela Mańka-Sokullu, właścicielka biura Rego-Bis.

- Rego-Bis jako największe polskie biuro podróży na rynku bałkańskim, było naturalnym wyborem na partnera strategicznego Air Montenegro w naszym kraju. Pomimo trudnej sytuacji na rynku turystycznym udało nam się wprowadzić nowego przewoźnika do Polski. Wiele pracy zostało wykonane, ale i wiele jeszcze przed nami. W najbliższych latach planujemy skokową ekspansję Air Montenegro w Polsce, aby móc przybliżyć Polakom jeszcze bardziej ten wspaniały, adriatycki kraj z jego unikatową kulturą i zachwycającymi widokami - zakończył Michał Wichrowski, współzałożyciel PMA Aviation i przedstawiciel Air Montenegro w Polsce.

Rego-Bis to polski touroperator, który 29 lat oferuje Polakom wyjazdy zagraniczne. Jako jeden z pierwszych zaoferował wyjazdy autokarowe do Turcji oraz był pionierem w wylotach czarterowych do Turcji (Antalya i Izmir), Bułgarii (Burgas), a w ostatnich latach do Albanii (Tirana) i Macedonii (Ohryda). Jest liderem w liczbie klientów wysyłanych do krajów bałkańskich z Polski. Air Montenegro to narodowy przewoźnik Czarnogóry oferujący rejsy regularne i czarterowe z Podgoricy i Tivatu do Europy i Azji. Jednym z głównych celów przewoźnika jest promocja Czarnogóry i rozwój turystyki przyjazdowej do kraju. Dysponuje flotą Embraerów 195 oraz leasinguje w formule "wet-lease" Airbusa A320. PMA Aviation to firma doradcza zajmującą się rozwojem połączeń lotniczych z polskich lotnisk oraz wprowadzaniem i obsługą nowych przewoźników lotniczych na polskim rynku lotniczym w zakresie obsługi prawnej, komercyjnej oraz operacyjnej.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklamadorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy