flydubai pojawi się w Warszawie

Jakub Kolanko - Profil Jakub Kolanko
15 czerwca 2021 12:44
2 komentarze
Tani przewoźnik z Dubaju ogłosił dodanie do swojej siatki połączeń drugiego polskiego miasta. Rejsy do Warszawy rozpoczną się już pod koniec września tego roku.
Reklama

We wtorek (15.06) tani przewoźnik z Dubaju zapowiedział uruchomienie nowej trasy do polskiej stolicy. Rejsy będą obsługiwane codziennie, a pierwszy z nich zaplanowano na 30 września 2021 r.

Od 2018 roku latamy do Krakowa w Polsce, a dodając Warszawę do naszej siatki połączeń, zapewnimy pasażerom jeszcze więcej możliwości podróżowania do tego pięknego kraju. Z niecierpliwością czekamy na duży ruch pasażerski, dzięki naszym codziennym rejsom – powiedział Ghaith Al Ghaith, dyrektor generalny flydubai.

Dubaj - Warszawa
  • FZ 1829 Dubaj 15:45 – Warszawa 20:05 (1234567)
  • FZ 1829 Warszawa 6:55 – Dubaj (1234567)
Loty pomiędzy stolicą Polski a największym miastem Zjednoczonych Emiratów Arabskich będą trwać ok. sześciu godzin. Rejsy obsłużą samoloty Boeing 737 MAX 8 ze 166 miejscami dla pasażerów, w tym 10 w klasie biznesowej. Bilety są już dostępne w sprzedaży na stronie przewoźnika i u pośredników.


Cieszymy się, że wraz z wejściem do Warszawy, nasza siatka połączeń w Europie dalej się rozwija. Dzięki codziennym lotom do polskiej stolicy, pasażerowie będą mieli możliwość poznania większej liczby kierunków z całej oferty flydubai – skomentował Jeyhun Efendi, starszy wiceprezes flydubai ds. operacji handlowych.

Wraz ze zmniejszaniem antykoronawirusowych restrykcji dotyczących podróży międzynarodowych, flydubai znacznie rozszerzył swoją siatkę połączeń do ponad 90 kierunków, w tym o kilka sezonowych, takich jak Batumi w Gruzji, Bodrum i Trabzon w Turcji, Mykonos i Santorini w Grecji, Neapol we Włoszech, Sharm El Sheikh w Egipcie i Tivat w Czarnogórze.

Przewoźnik przypomina także, że dzięki porozumieniu codeshare z Emirates, pasażerowie z Warszawy będą mogli odbywać w Dubaju krótsze przesiadki przed lotami na 168 kierunkach oferowanych przez Emirates. Rejsy do Warszawy będą obsługiwane w Terminalu 3 międzynarodowego lotniska w Dubaju.

Fot.: flydubai
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

Szeherezad 2021-06-19 10:29   
Szeherezad - Profil Szeherezad

W październiku do DXB będzie latał LO, EK i FZ. Oby ceny spadły. W FZ prawdziwy biznes, rozkładane fotele ????
aeroneko 2021-06-15 13:18   
aeroneko - Profil aeroneko
Znaczy się Emirates przestanie latać do Warszawy...
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama