Wizz Air: Z Rzeszowa do Oslo i Londynu. Dwie trasy z Warszawy i Gdańska

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
15 kwietnia 2021 13:03
3 komentarze
Linia lotnicza Wizz Air uruchomi cztery nowe trasy z Polski. Przewoźnik poleci z Rzeszowa do Oslo i Londynu oraz uruchomi dwie trasy z Warszawy i Gdańska
Reklama

Wizz Air coraz odważniej wchodzi na rzeszowskie lotnisko w Jasionce, po uruchomieniu pod koniec zeszłego roku pierwszej swojej trasy do Niderlandów, zdecydował się na otwarcie dwóch nowych tras - do Londynu Luton oraz Oslo. Nowe trasy uruchomione zostaną we wrześniu br.


Trasa Rzeszów - Londyn Luton zostanie zainaugurowana 22 września br. i będzie wykonywana trzy razy w tygodniu; w poniedziałki, środy i piątki. Loty z Rzeszowa do Oslo wystartują tydzień wcześniej - 15 września i będą realizowane dwa razy w tygodniu; w środy i niedziele.
Trasa z Rzeszowa od Eindhoven obecnie jest zawieszona i zostanie wznowiona 1 czerwca i będzie obsługiwana we wtorki i soboty.

Przewoźnik ponadto zdecydował się na uruchomieni wakacyjnej trasy z Gdańska do bułgarskiego Burgas. Połączenie wystartuje 13 czerwca i realizowane będzie dwa razy w tygodniu; w czwartki i niedziele. Po wakacjach ruszy zaś połączenie z warszawskiego Lotniska Chopina na Wyspy Kanaryjskie. Trasa na Fuerteventurę wykonywana będzie dwa razy w tygodniu; w poniedziałek i piątek. Pierwszy lot zaplanowano na 24 września.
- Dziś z radością przedstawiamy cztery nowe trasy z Gdańska do Burgas, z Rzeszowa do Londynu i Oslo oraz z Warszawy na jedną z Wysp Kanaryjskich - Fuerteventurę. Jesteśmy przekonani, że nowe trasy dostarczą Polakom jeszcze więcej możliwości bezpiecznego podróżowania. Dzisiejszym ogłoszeniem pragniemy podkreślić zaangażowanie Wizz Air na rzecz naszych klientów z Polski - oferujemy możliwie najniższe taryfy i doskonałą obsługą na pokładzie. Dzięki wdrożonym procedurom, pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas podróży z Wizz Air - mówi Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
kinder 2021-04-19 14:09   
kinder - Profil kinder
Miejmy na dzieję, że pandemia pozwoli na start tych kierunków bo na razie to wizzair wiele z Rzeszowa nie polatał.

W marcu w Rzeszowie spadek o 82.06 %. Odprawiono 3255 osób.
IGINS 2021-04-15 13:13   
IGINS - Profil IGINS
Ciekawe czy jest szansa na to aby powrócił do Łodzi
Aires 2021-04-15 13:12   
Aires - Profil Aires
W Końcu mamy Oslo z Rzeszowa!!
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama