LS Airport Services ma nowy zarząd

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
14 grudnia 2020 18:26
Spółka LS Airport Services ma nowy dwuosobowy zarząd, który został wybrany na trzyletnią kadencję.
Reklama

Decyzją Rady Nadzorczej, nowym prezesem zarządu spółki LS Airport Services została Anna Rosek, dotychczasowy członek zarządu ds. operacyjnych. Członkiem zarządu ds. finansowych został Paweł Urbaniak, dotychczasowy dyrektor ds. finansowych.


Anna Rosek jest związana z branżą lotniczą od 15 lat. Posiada wieloletnie doświadczenie managerskie i operacyjne. Karierę zawodową rozpoczęła w 2005 r. w Porcie Lotniczym Bydgoszcz w obszarze operacyjnym obsługi naziemnej samolotów. Od 2010 r. kierowała oddziałem Spółki w Krakowie z sukcesem realizując wiele projektów rozwojowych i restrukturyzacyjnych, również w innych lokalizacjach LS Airport Services. Od marca 2014 r. pełniła funkcję członka zarządu ds. operacyjnych spółki.

Paweł Urbaniak ma wieloletnie doświadczenie managerskie i zarządcze w spółkach m.in. notowanych na GPW. Był związany z Grupą Gino Rossi S.A., gdzie pełnił funkcję wiceprezesa zarządu i dyrektora finansowego Grupy. W latach 2012-2015 zajmował stanowisko dyrektora finansowego i członka zarządu w Matras S.A., w latach 2007-2012 związany był ze spółką Wittchen S.A., gdzie zajmował stanowisko dyrektora finansowego i członka zarządu. Od kwietnia br. pełnił funkcję dyrektora ds. finansowych w LS Airport Services S.A.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama