Zmiany w menu na pokładach LOT

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
02 kwietnia 2010 13:32
21 komentarzy
Reklama

Rotacyjne menu na pokładach, nowe kanapki na rejsach europejskich oraz zmiany w serwowaniu alkoholi na rejsach długodystansowych. Na podstawie dokładnej analizy preferencji i potrzeb pasażerów LOT zmienia swój serwis pokładowy.

LOT wprowadza zmiany w serwisie pokładowym na wszystkich rejsach europejskich i transatlantyckich. Już od lutego w klasie ekonomicznej pasażerowie rejsów krótkich są częstowani nowymi kanapkami, których rodzaj zmienia się co dziesięć dni. Pasażerowie, którzy podróżowali z LOT-em w marcu testowali i oceniali nowe menu. W oparciu o ich opinie modyfikowano receptury, by na końcu wybrać najsmaczniejsze zestawy. Ponadto od 22 marca menu na rejsach krótkich zostało poszerzone o możliwość wyboru posiłku wegeteriańskiego. Ofertę uzupełniają soki owocowe, napoje orzeźwiające, kawa i herbata.

Zmienia się również serwis na kierunkach transatlantyckich. Od kwietnia alkohol w klasie ekonomicznej serwowany jest odpłatnie. Ceny wszystkich rodzajów alkoholi, czyli piwa, wina, wódki i whisky, są przystępne - wahają się od 5 do 10 złotych, zależnie od rodzaju wybranego trunku. Uzupełnieniem oferty alkoholi są dodatkowe płatne przekąski - chipsy, orzeszki i słodycze.

Nie wszyscy pasażerowie korzystają z darmowego alkoholu na pokładzie, natomiast jego koszty uwzględnione są w każdym bilecie. - mówi Dorota Haller, Dyrektor Marketingu, Produktu i PR PLL LOT. - Dzięki wprowadzanym zmianom mamy możliwość zapewnienia lepszego serwisu w obszarach, z których korzystają wszyscy pasażerowie, na przykład w menu pokładowym. Docelowo płatny alkohol wprowadzony zostanie na wszystkich rejsach LOT w klasie ekonomicznej. W klasie biznes oferta alkoholi pozostaje bez zmian.

LOT pracuje również nad nowym menu na sezon letni w klasie biznes na trasach transatlantyckich.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
disorder 2010-04-03 19:00   
disorder - Profil disorder
Votek: Aaaaaa! Ahaaaa! To + 3 mld PLN
votek 2010-04-03 18:56   
votek - Profil votek
disorder: my sie nie pytamy o zysk ryanaiera ale lotu
disorder 2010-04-03 17:22   
disorder - Profil disorder
tomic: zysk + 1 mld USD
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama