Szymany: 71 pasażerów w maju

17 czerwca 2020 08:01
1 komentarz
W maju na lotnisku Olsztyn-Mazury odprawiono 71 osób. To o 99,4 proc. mniej niż w ubiegłym roku. Ruch pasażerski powoli będzie wracał od czerwca.
Reklama
Statystyki Olsztyn (SZY)
 
Pierwszy po przerwie z lotniska w Szymanach wystartuje Wizz Air. 19 lipca br. wykonany zostanie rozkładowy rejs do Dortmundu. Połączenie do Niemiec będzie najpierw obsługiwane dwa razy w tygodniu (w poniedziałki i piątki), a od 1 lipca - trzy razy tygodniowo (dodany zostanie lot we środy). Węgierski low-cost z początkiem przyszłego miesiąca wznowi także trasę do Londynu-Luton najpierw dwa razy w tygodniu (od 3 lipca - w poniedziałki i piątki), by potem (od 22 lipca) dodać rotację środową.


Kilka dni po Wizz Airze do Krakowa z Olsztyna-Mazur poleci LOT. Narodowy przewoźnik będzie operował na trasie krajowej trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i piątki.

Jako ostatni swoje operacje z Szyman przywróci Ryanair. Od 4 lipca będzie on we wtorki i soboty latał stąd do Londynu-Stansted.

fot. Mirosław Pachowicz

Ostatnie komentarze

gość_2d6c6 2020-06-24 18:54   
gość_2d6c6 - Profil gość_2d6c6
Osoba albo osoby odpowiedzialne za budowę lotnisk w Gdyni, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Radomiu czy też w Zielonej Górze powinien być oskarżony o sprzeniewieżenie publicznych funduszy i jedyny wyrok jaki powinien zapaść to dożywocie w więzieniu i przepadem mienia
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy