×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Szymany: 71 pasażerów w maju


W maju na lotnisku Olsztyn-Mazury odprawiono 71 osób. To o 99,4 proc. mniej niż w ubiegłym roku. Ruch pasażerski powoli będzie wracał od czerwca.


Liczba pasażerów według miesięcy
Pierwszy po przerwie z lotniska w Szymanach wystartuje Wizz Air. 19 lipca br. wykonany zostanie rozkładowy rejs do Dortmundu. Połączenie do Niemiec będzie najpierw obsługiwane dwa razy w tygodniu (w poniedziałki i piątki), a od 1 lipca - trzy razy tygodniowo (dodany zostanie lot we środy). Węgierski low-cost z początkiem przyszłego miesiąca wznowi także trasę do Londynu-Luton najpierw dwa razy w tygodniu (od 3 lipca - w poniedziałki i piątki), by potem (od 22 lipca) dodać rotację środową. 


Kilka dni po Wizz Airze do Krakowa z Olsztyna-Mazur poleci LOT. Narodowy przewoźnik będzie operował na trasie krajowej trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i piątki.

Jako ostatni swoje operacje z Szyman przywróci Ryanair. Od 4 lipca będzie on we wtorki i soboty latał stąd do Londynu-Stansted.

fot. Mirosław Pachowiczgość_1f4e8 - Profil
gość_1f4e8
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie