×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Clark: Emirates nie planuje rezygnacji z A380


Prezes Emirates dementuje jakoby kierowana przez niego linia planowała całkowitą rezygnację z super jumbo i zapewnia, że flota A380 odgrywa ważną rolę w rozwoju spółki.


Tim Clark, prezes Emirates zapewnia, że flota A380 będzie nadal odgrywać ważną rolę w przyszłości linii. Spodziewa się, że za dwa lata wszystkie samoloty, w tym również flota A380, będą w pełni wykorzystywane.

Nie pozbędziemy się żadnego samolotu, poza trzema i dziewięcioma 777, które zostały zaplanowane na ten rok - mówi Clark w wywiadzie udzielonym Financial Times. 


Clark stwierdził, że spółka planuje pełne wykorzystanie wszystkich swoich samolotów latem 2022 r., w oparciu o perspektywy ożywienia w transporcie lotniczym, które potrwa do dwóch lat. 

A380 ma swoje miejsce w siatce Emirates. Choć nie dzisiaj i nie w pełni w przyszłym roku, ale za 2 lata myślę, że będzie na niego pełne zapotrzebowanie - powiedział.

Tym samym Clark ucina spekulacje, jakoby Emirates planował całkowitą rezygnację z liczącej 115 sztuk floty A380.


Nieoficjalnie mówi się, że Emirates planuje odebrać jeszcze trzy z ośmiu A380 do marca przyszłego roku. Przewoźnik na razie jednak nie komentuje sprawy. gość_c0bdb - Profil
gość_c0bdb
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie