×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Transmisja LIVE: Lotnictwo w czasach pandemii


Już w najbliższą środę (20.05) zapraszamy na lotniczego liva na fanpagu Pasazer.com. Wystąpią w nim eksperci branży lotniczej - Krzysztof Loga-Sowiński, Marek Serafin oraz Dominik Sipiński.


Transmisja odbędzie się w środę - 20 maja 2020 o godzinie 18:00 i będzie przeprowadzona na fanpagu Pasazer.com - z nami odlecisz. Będziemy rozmawiać o wpływie pandemii koronawirusa i globalnego kryzysu gospodarczego na polską i światową branżę lotniczą - w tym m.in. o słabościach polskiej branży lotniczej, pakietach ratunkowych, potencjalnych scenariuszach dla LOT-u po koronawirusie, a także o bezpieczeństwie lotów po pandemii i kwestiach środowiskowych.

Naszymi rozmówcami będą:
  • Krzysztof Loga-Sowinski - od ponad 30 lat związany z branżą lotniczą. Jego doświadczenie obejmuje zagadnienia prawa lotniczego, ochrony praw pasażerów, sprzedaży, marketingu i szkoleń. Obecnie zajmuje się promowaniem zasad funkcjonowania lotnictwa cywilnego, a w szczególności strategią, rozwojem infrastruktury, finansami i analizą porównawczą.
  • Marek Serafin - długoletni pracownik LOT Polish Airlines, specjalność: m.in. siatka połączeń i współpraca z innymi liniami lotniczymi.
  • Dominik Sipiński - analityk i dziennikarz zajmujący się tematyką lotniczą od 12 lat, obecnie w ch-aviation i w Polityce Insight. Absolwent dziennikarstwa na uniwersytetach w Swansea i Aarhus oraz nauk europejskich w Maastricht.

Spotkanie poprowadzi Piotr Golianek, redaktor Pasazer.com. 

Dzięki formule transmisji live nasi Czytelnicy będą mieli możliwość uczestniczenia w dyskusji i zadawania pytań naszym rozmówcom. Zachęcamy do zadawania pytań i wymiany opinii podczas transmisji. Zapraszamy!
gość_39736 - Profil
gość_39736
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie