×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Bydgoszcz: Ponad 61 proc. spadku w marcu


Z bydgoskiego lotniska skorzystało w marcu nieco ponad 11,5 tys. pasażerów. To o 61,3 proc. mniej niż przed rokiem.


Liczba pasażerów według miesięcy
Jak zapewnia port lotniczy w Bydgoszczy, mimo zamknięcia dla ruchu pasażerskiego, lotnisko wciąż jest gotowe na obsługę operacji wykonywanych przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, lotów państwowych i wojskowych oraz samolotów remontowanych w Wojskowych Zakładach Lotniczych nr 2. 


Póki co dokładnie nie wiadomo kiedy wznowione zostaną rejsy osobowe, wielu przewoźników wyznaczyło osobne daty. W terminie nie wystartowało nowe połączenie do Edynburga, którego inaugurację planowano się odbyć 2 kwietnia br.

- Otrzymujemy wiele pytań dotyczących planowanego terminu przywrócenia połączeń i widzimy, że nasi Pasażerowie, jak i my, czekają na ten dzień. Przewoźnicy na bieżąco reagują na zmieniającą się sytuację. Informacje dotyczące lotów udostępniamy i aktualizujemy na naszej stronie www.bzg.aero i profilu Facebook, w przypadku indywidualnych pytań zapraszamy również do kontaktu z nami online – mówi Daniel Mackiewicz, rzecznik prasowy Portu Lotniczego Bydgoszcz SA.

W omawianym miesiącu na lotnisku im. I.J. Paderewskiego obsłużono 524 starty i lądowania. To o 28 proc. mniej niż w marcu 2019.

fot. Mirosław Pachowiczgość_d8db4 - Profil
gość_d8db4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie