×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Zakaz lotów przedłużony do 19 kwietnia? LOT wycofał bilety ze sprzedaży


Polskie Linie Lotnicze LOT prawdopodobnie nie będą realizowały krajowych i zagranicznych rejsów rozkładowych co najmniej do 19 kwietnia br. W systemie rezerwacyjnym przewoźnika nie można zarezerwować niemal żadnych połączeń w tym okresie.


Brak dostępności rejsów LOT-u w sprzedaży sugeruje, że wydłużony zostanie także zakaz lotów w kraju wprowadzony pierwotnie na okres 2 tygodni - od 15 do 29 marca br. Na zdecydowanej większości tras obsługiwanych przez polskiego przewoźnika bilety można obecnie zarezerwować najwcześniej na rejsy zaplanowane na 20 kwietnia br. 

LOT wstrzymał możliwość rezerwacji biletów do 19 kwietnia. Rejsy nie są odwołane, ale przygotowujemy się na różne scenariusze. To nasza wewnętrzna decyzja - mówi Michał Czernicki, p.o. rzecznika prasowego LOT-u i dodaje, że Unia Europejska zamknęła granicę do 17 kwietnia.   


Linia będzie natomiast kontynuowała akcję #LOT do domu przeznaczoną dla Polaków chcących w najbliższym czasie wrócić do kraju z różnych części świata. W tym celu LOT organizuje specjalne rejsy czarterowe na trasach zarówno europejskich, jak i międzykontynentalnych. 

Zgodnie z prawem pasażerowie posiadający bilety na anulowane loty rozkładowe mogą zmienić datę podróży lub otrzymać pełny zwrot kosztów danej rezerwacji. gość_d2af7 - Profil
gość_d2af7
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie