Flying Blue: Taniej za mile do Brazylii, Ekwadoru i Gujany Francuskiej

2 marca 2020 10:03
W lutowej odsłonie promocji milowej Air France i KLM polecimy taniej do Brazylii, Ekwadoru, Gujany Francuskiej i USA. Zniżki sięgają 50 proc. standardowych stawek.
Reklama
Linie Air France i KLM ogłosiły nowe kierunki dostępne w promocyjnych stawkach milowych dla członków programu lojalnościowego Flying Blue. W ramach cyklicznej akcji "Promo Awards" pojawia się możliwość zarezerwowania biletów w stawkach o 20-50 proc. niższych od standardowych obowiązujących na danej trasie w programie Flying Blue. Aktualna odsłona promocji dotyczy podróży od 1 maja do 30 czerwca 2020 r., a rezerwacji w jej ramach można dokonywać do końca bieżącego miesiąca lub wyczerpania dostępnych na danej trasie miejsc.

W tej edycji promocją objęte są, poza wybranymi przelotami europejskimi z Amsterdamu i Paryża, rejsy z dowolnych portów europejskich obsługiwanych przez Air France lub KLM m.in. do Brazylii (Fortaleza), Ekwadoru (Quito), Gujany Francuskiej (Kajenna) i USA (Seattle, Waszyngton). Pełny wykaz kierunków i stawek milowych w aktualnej edycji "Promo Awards" znajduje się tutaj. Przeloty mogą być realizowane na pokładach samolotów Air France i/lub KLM.

Najciekawsza w tym miesiącu jest oferta podróży w klasie ekonomicznej do Brazylii. Z Warszawy do Fortalezy można polecieć już za 18500 mil oraz 78 euro opłat i podatków w jedną stronę. Rejsy na tej trasie dostępne są w promocji także w klasach premium i biznes z 25 proc. zniżką. Taniej w klasie ekonomicznej premium można ponadto polecieć do Kajenny, Meksyku i Seattle.

Bilety rezerwowane za mile w promocyjnych stawkach podlegają następującym zasadom:
  • Rezerwacji można dokonywać wyłącznie na stronie Air France lub KLM, nie jest dostępna w innych kanałach rezerwacyjnych
  • Liczba miejsc na danej trasie jest ograniczona
  • Daty podróży nie mogą być zmieniane i bilety są niezwracalne
  • Przerwa w podróży (stopover) nie jest dopuszczalna
  • Można rezerwować bilety w jedną lub w obie strony
  • Promocyjne stawki dotyczą podróży w klasach ekonomicznej, ekonomicznej premium lub biznes, w zależności od wybranej trasy i dostępności miejsc

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy