×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LATAM: Z Frankfurtu do Chile bez międzylądowania


Chilijska spółka zależna południowoamerykańskiej grupy LATAM poleci pomiędzy Frankfurtem a Santiago bez obecnego międzylądowania w Madrycie. Będzie to najdłuższe bezpośrednie połączenie obsługiwane z niemieckiego lotniska.


Loty LATAM z Santiago de Chile do Frankfurtu z pominięciem Madrytu rozpoczną się 30 czerwca 2020 r. Rotacja do Europy będzie wykonywana trzy razy w tygodniu – wyloty z Chile zaplanowano na wtorki, czwartki i soboty. Powroty z Frankfurtu będą odbywać się kolejnego dnia. W pozostałe dni pasażerowie będą mogą korzystać z codziennych rejsów LATAM pomiędzy Frankfurtem a São Paulo–Guarulhos.
  • LA708 Santiago 21:40 – Frankfurt 17:40+1 (-2-4-6-)
  • LA709 Frankfurt 19:25 – Santiago 04:40+1 (--3-5-7)
Bilety na bezpośrednie loty do Ameryki Południowej są już dostępne u przewoźnika i u pośredników.Obecne loty do Frankfurtu wykonywane są cztery razy w tygodniu boeingami 787-9. Bezpośrednie loty do Niemiec obsłuży jednak mniejsza wersja Dreamlinera – 787-8. Na pokładzie tej maszyny w konfiguracji LATAM Chile może podróżować 247 pasażerów, w tym 30 w klasie biznesowej. Loty z Frankfurtu do Santiago potrwają 15 godzin i 15 minut, natomiast powroty do Europy będą krótsze o 55 minut. Oba miasta dzieli ok. 12,1 tys. km.

Wraz z rozpoczęciem bezpośrednich lotów zakończy się rzadka okazja do podróży wewnątrz Europy na pokładzie szerokokadłubowca – LATAM prowadził sprzedaż biletów na loty pomiędzy Frankfurtem a Madrytem, korzystając z piątej wolności lotniczej. Chilijski przewoźnik w dalszym ciągu będzie obsługiwał codzienne bezpośrednie połączenia pomiędzy Santiago de Chile a stolicą Hiszpanii. 

Fot.: materiały prasowegość_9ec2a - Profil
gość_9ec2a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie