Koniec programu lojalnościowego Brussels Airlines

7 stycznia 2020 10:19
Linie Brussels Airlines rezygnują z kontynuowania własnego programu lojalnościowego LOOP. Przewoźnik pozostanie natomiast w pełni zintegrowanym członkiem Miles&More.
Reklama
Zaprzestanie udostępniania programu LOOP nowym członkom przewidziano na koniec stycznia br. Oznacza to, że od 1 lutego nie będzie można zapisać się do niego, ani też zbierać punktów za przeloty rejsami obsługiwanymi przez Brussels Airlines na podstawie biletów zakupionych po tej dacie. Natomiast rezerwacje dokonane do 31 stycznia br., do których został zarazem dodany numer LOPP, nadal będą nagradzane punktami zgodnie z dotychczasowymi zasadami, nawet jeśli sama podróż odbędzie się w późniejszym terminie. Ostateczne zamknięcie programu przewidziano na 31 stycznia 2021 roku. Do tego czasu trzeba też wykorzystać wszystkie punkty zgromadzone na koncie.


LOOP zainaugurowano w 2015 roku jako alternatywę dla programu Miles&More, którego członkiem jest także belgijski przewoźnik. Oferuje on prostą formulę skierowaną przede wszystkim do osób latających mniej regularnie i rodzin. W zamian za każde euro wydane na bilet Brussels Airlines (bez podatków lotniskowych) na koncie uczestników naliczane są po trzy punkty, które następnie można wymienić na inne bilety w tych liniach. LOOP mogą w całości lub części pokryć koszt nowej rezerwacji - w drugim przypadku różnicę można dopłacić w gotówce. Jedynym warunkiem aktywowania środków zgromadzonych w LOOP jest odbycie minimum pięciu lotów Brussels Airlines. Punkty można zbierać rodzinnie łącząc konta aż pięciu osób zamieszkujących pod jednym adresem. LOOP nie przewiduje żadnych dodatkowych poziomów uczestnictwa, ani przywilejów dla często latających pasażerów. Każdy klient Brussels Airlines mógł dotąd swobodnie wybrać, czy chce naliczyć dany lot do LOOP, czy też do Miles&More.


Fot. Brussels Airlines

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy