×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Sprostowanie artykułu "Problemy z umową z Ryanairem w Bydgoszczy. Będzie mniej lotów?"


Sprostowanie Magdaleny Stremplewskiej, rzeczniczki prasowej Prezydenta Miasta Torunia dotyczące artykułu "Problemy z umową z Ryanairem w Bydgoszczy. Będzie mniej lotów?", który ukazał się naszym portalu w 16 września br.


Sprostowanie dotyczy artykułu "Problemy z umową z Ryanairem w Bydgoszczy. Będzie mniej lotów?", w którym powoływaliśmy się  na "Ekspress Bydgoski" i na wiceprezydenta Bydgoszczy, iż władze Torunia wycofały się z chęci przystąpienia do umowy.

"Nie jest prawdą, że "Miasta Bydgoszcz i Toruń nie chcą już uczestniczyć w umowach promocyjnych na pokładach Ryanaira. Władze Torunia są otwarte na kontynuowanie współpracy promocyjnej w związku z międzynarodowymi połączeniami lotniczymi realizowanymi z portu lotniczego w Bydgoszczy, według zasad zawartych w umowie obowiązującej do 2020 r.

Nie jest prawdą, że władze Torunia "wycofały się z chęci przystąpienia do umowy". Rozmowy dotyczące umowy na kolejne lata nie zostały jeszcze podjęte".gość_39736 - Profil
gość_39736
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie