Miami, Singapur i Tel Awiw w promocji milowej LOT-u

2 września 2019 11:52
W nowej odsłonie promocji milowej Polskich Linii Lotniczych LOT można skorzystać z obniżonych stawek milowych za przeloty na wybranych trasach międzynardowoych i krajowych.
Reklama
W bieżącej edycji trwającej do 14.09.2019 najbardziej atrakcyjna jest oferta sierpniowych przelotów do Miami, Los Angeles, Singapuru i Tel Awiwu. Oprócz tego jak zwykle sporo do wyboru jest kierunków krajowych i europejskich, w tym także z Budapesztu, Tallina i Wilna.

Cykliczna promocja "najMILszy poniedziałek" jest przeznaczona dla członków programu Miles&More. Polski przewoźnik udostępnia regularnie na swojej stronie listę rejsów, które objęte są niższymi stawkami milowymi.


W przypadku rejsów długodystansowych rezerwacji przelotu w jedną stronę można dokonać od 20 tys. mil, zaś w obie strony od 25 tys. mil. Loty bliskowschodnie kosztują odpowiednio 10 i 15 tys. mil, a na trasach europejskich obowiązują stawki 7 i 10 tys. mil. Najtańsze są rejsy krajowe - na przelot w jedną stronę należy przeznaczyć 5 tys. mil, a na bilet powrotny o 2 tys. mil więcej. Pasażerowie korzystający z promocji zobowiązani są ponadto do opłacenia podatków i opłat obliczanych indywidualnie dla każdego biletu w zależności od wybranej trasy.

W przypadku lotów międzykontynentalnych dopłata do biletu rezerwowanego za mile wynosi ok. 550-750 PLN w zależności od trasy. Dla pozostałych połączeń zagranicznych i rejsów stawki te wynoszą od 120 do 200 PLN.W promocji ""najMILszy poniedziałek" obowiązują następujące zasady dokonywania rezerwacji:
  • Bilety mogą być zamówione wyłącznie telefonicznie pod numerem: (22) 5 777 222 lub pod numerem dedykowanym kartom statusowym, oferta nie jest dostępna na stronie programu.
  • Nie ma możliwości zwrotu lub zmiany biletu - w razie jego niewykorzystania mile przepadają.
  • Nie obowiązują zniżki dla dzieci i promocja Companion award dla członków programu o statusie Senator lub HON Circle.
  • Promocyjne stawki są przeznaczone uczestników programu zarejestrowanych na rynku polskim.
  • Promocją objęte są konkretne rejsy wskazane przez przewoźnika w klasie ekonomicznej.
  • Liczba miejsc dostępnych w promocji jest ograniczona.
  • Podatki i opłaty można uiścić wyłącznie kartą kredytową.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy