×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Kraków: W lipcu 26 proc. więcej pasażerów


Kraków Airport obsłużył w lipcu ponad 785 tys. pasażerów, tj. 26 proc. więcej pasażerów niż w tym samym miesiącu ub. roku.


Liczba pasażerów według miesięcy
Jesteśmy na półmetku wakacji. Dla tych którzy wybierają się na wymarzony urlop bogata siatka połączeń Kraków Airport pozwala na podróż do różnorodnych miejsc na całym świecie - mówi Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport. - Na Mazury można latać liniami lotniczymi LOT, dwa razy w tygodniu oszczędzając czas i wybierając komfort podróżowania. Dla spragnionych pięknych plaż i wybornego jedzenia czekają południowe miasta we Francji, Włoszech czy Hiszpanii. Pasażerowie którzy preferują dalekie podróże mogą polecieć z Krakowa do wszystkich zakątków świata przez Warszawę, Budapeszt czy Dubaj. Stały rozwój połączeń #PROSTOzKRAKOWA pozwala z optymizmem spojrzeć na dalszą intensyfikację w branży turystycznej i gospodarczej Krakowa i Małopolski - dodaje Włoszek.

Łącznie od początku 2019 roku w Krakowie obsłużono już 4 593 065 pasażerów, czyli o 777 tys. (+20 proc.) więcej niż przez pierwsze siedem miesięcy poprzedniego roku. 

gość_24b36 - Profil
gość_24b36
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie