UIA wprowadza zmiany w strukturze taryf

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
26 lipca 2019 10:29
UIA zaktualizowała swoją strukturę taryf w klasie ekonomicznej i biznes. Do taryf w klasie biznes dodano Business Saver i Business Flex. W klasie ekonomicznej pojawiły się taryfy Economy Light, Economy Standard i Economy Premium.
Reklama

Taryfa Business Saver zapewnia wszystkie podstawowe usługi świadczone przez UIA w klasie biznesowej. Obejmują one zwiększenie limitu bagażu podręcznego i bagażu rejestrowanego do 2 sztuk, bezpłatny posiłek serwowany podczas lotu oraz wcześniejszy wybór fotela. Pasażer,który wybiera taryfę Business Saver ma możliwość skorzystania z saloniku biznesowego, odprawę przy oddzielnym stanowisku recepcyjnym, bezpłatne wystawianie kart pokładowych i pierwszeństwo wejścia na pokład.


Ta najniższa taryfa w rodzinie biznes nie daje możliwości zwrotu biletu, natomiast dokonanie zmian przed rozpoczęciem podróży jest możliwe po wniesieniu opłaty w wysokości 75 USD. Bilety w taryfie Business Flex UIA są droższe, ale taryfa umożliwia zwrot i wymianę bez żadnych ograniczeń, oferując tym samym wszelkie udogodnienia oferowane pasażerom korzystającym z produktu biznesowego.

Nowa struktura taryf klasy ekonomicznej daje pasażerom możliwość swobodnego wyboru produktu dopasowując do niego cenę. UIA oferuje bilety w trzech taryfach: Economy Light, Economy Standard i Economy Premium.


Taryfa Economy Light,na połączeniach krajowych i międzynarodowych średniego zasięgu,łączy w sobie cechy taryf „low cost” i oferty „tylko z bagażem podręcznym”. Bilety zakupione w tej taryfie umożliwiają przewóz jedynie bagażu podręcznego (jednej sztuki o wadze do 7 kg) a ich zwrot lub wymiana są niedozwolone.

Taryfa Economy Standard na rejsach średniego zasięgu obejmuje przewóz dwóch sztuk bagażu podręcznego o wadze odpowiednio do 7 kg i 5 kg, jednej sztuki bagażu rejestrowanego o wadze do 23 kg oraz możliwość zwrotu lub wymiany biletu za dopłatą.

Taryfa Economy Premiumna trasach krajowych i średniodystansowych umożliwia wymianę lub zwrot biletu bez dodatkowych opłat, zapewnia przewóz 2 sztuk bagażu podręcznego, jak w taryfie Economy Standard, 2 sztuk bagażu rejestrowanego o wadze do 23 kg każdy. Podczas lotu pasażerowi oferowany jest bezpłatny posiłek, który może wybrać jeszcze przed odlotem oraz bezpłatny wybór miejsca w samolocie w momencie rezerwacji. Taryfa Economy Premium oferuje bezpłatny wydruk karty pokładowej na lotnisku, odprawę przy oddzielnym stanowisku,a także pierwszeństwo wejścia na pokład.


W przypadku lotów długodystansowych UIA wszystkie taryfy w klasie ekonomicznej obejmują 2 sztuki bagażu do 23 kg każda oraz bezpłatne posiłki w trakcie lotu. Główne różnice dotyczą wymiany, zwrotu i limitu bagażu. Pasażer posiadający bilet w klasie Economy Premium korzysta z fotela w oddzielnej kabinie.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama