×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT zawiesza na zimę loty transatlantyckie z Rzeszowa


LOT zawiesi rejsy z Rzeszowa do Newark w sezonie zimowym 2019/2020 - wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika. Połączenie wróci w sezonie letnim 2020 r.


Polski przewoźnik obsługiwał już wcześniej (przez trzy lata) sezonową trasę z Rzeszowa do Nowego Jorku (JFK) wymiennie z Newark (EWR). Połączenie zostało zawieszone w 2009 roku. Od 29 kwietnia 2018 r. trasa do Newark powróciła jako połączenie całoroczne i jest obsługiwana raz w tygodniu boeingiem 787 Dreamliner. 

W tym roku przewoźnik zdecydował jednak o zawieszeniu rejsów na okres zimowy i wznowieniu ich w sezonie letnim przyszłego roku. Ostatni rejs przed zawieszeniem odbędzie się 21 października br.,później loty powrócą 30 marca 2020 r. Przyczyną decyzji przewoźnika o czasowym wstrzymaniu połączenia z pewnością są czynniki ekonomiczne - trasa ta charakteryzuje się wysoką sezonowością.


W sezonie zimowym 2019/2020 polski przewoźnik zmniejszy również częstotliwość lotów z Warszawy do Newark z pięciu do czterech tygodniowo. 

Fot. Grzegorz Więcek / EPRZ Spottergość_a44c4 - Profil
gość_a44c4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie