×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Steve Gunning nowym dyrektorem finansowym IAG


Steve Gunning obejmie na tegorocznym walnym zgromadzeniu zarządu IAG stanowisko dyrektora finansowego grupy. Gunning zastąpi w tej roli Enriqua Dupuy.


Dupuy pracował na stanowisku dyrektora finansowego IAG od momentu założenia grupy w styczniu 2011 roku. Wcześniej, od 1990 roku, piastował identyczne stanowisko w Iberii. 

Enrique wykonał fantastyczną pracę w IAG. Odgrywał kluczową rolę w tworzeniu Grupy i mocno przysporzył się do naszych dobrych wyników finansowych. Współpraca z nim była przyjemnością, dlatego chciałbym mu bardzo podziękować za jego zaangażowanie - powiedział Willie Walsh, dyrektor generalny IAG.

Nominacja na stanowisko dyrektora finansowego zostanie zaproponowana Gunningowi na dorocznym walnym zgromadzeniu, które odbędzie się w czerwcu.

Od stycznia 2016 roku Steve Gunning jest dyrektorem finansowym British Airways, ponadto od grudnia 2017 r. pełni obowiązki dyrektora generalnego IAG Global Business Services. Wcześniej był również dyrektorem generalnym IAG Cargo.gość_005ba - Profil
gość_005ba
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie