HAECO: Koncept nowej kabiny premium

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
5 kwietnia 2019 09:46
1 komentarz
Firma HAECO ujawniła szczegóły swojego nowego produktu klasy ekonomicznej premium. Nowa kabina zadebiutuje w jednej z bliskowschodnich linii lotniczych, najprawdopodobniej w linii Emirates.
Reklama

Koncept nowej kabiny został zaprezentowany podczas trwających targów Aircraft Interiors Expo w Hamburgu. Zgodnie z informacjami zawartymi w przesłanej mediom notce prasowej, produkt trafi w 2020 r. do jednego z bliskowschodnich przewoźników.

Nie zostało oficjalnie potwierdzone czy to właśnie na pokładach linii Emirates pojawią się zaprezentowane fotele, ale jest to najbardziej prawdopodobne. Etihad Airways i Qatar Airways nie planują wprowadzenia klasy ekonomicznej premium, tymczasem linia z Dubaju już wcześniej ogłosiła debiut tej klasy w 2020 r.

Nowa klasa podróży na początku ma się pojawić w zamówionych airbusach A380, których dostawy mają się rozpocząć właśnie w 2020 r. Jak donosił wcześniej portal Arabian Business, Tim Clark, prezes przewoźnika, oficjalnie potwierdził wprowadzenie klasy ekonomicznej premium.

Według HAECO rewolucyjny standard nowej kabiny pozycjonuje ją między klasą ekonomiczną premium a biznesem. Produkt ma mieć także największą efektywność ze wszystkich dostępnych modeli. Dzięki temu, że fotele ułożono naprzemiennie, a każdy z nich ustawiony jest pod lekkim kątem, w rzędzie zmieści się o jedno miejsce więcej niż w standardowej konfiguracji w tej klasie.

fot. mat. prasowe

Ostatnie komentarze

usuniety 2019-04-05 12:29   
usuniety - Profil usuniety
Wygląda swietnie, ale te osłony fotela mogą być niewygodne, szczególnie dla wysokich mężczyzn ze względu na ograniczenie przestrzeni na ramiona. Tak jest np w 787-10 SQ w regionalnej klasie biznes.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy