×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


HAECO: Koncept nowej kabiny premium


Firma HAECO ujawniła szczegóły swojego nowego produktu klasy ekonomicznej premium. Nowa kabina zadebiutuje w jednej z bliskowschodnich linii lotniczych, najprawdopodobniej w linii Emirates.


Koncept nowej kabiny został zaprezentowany podczas trwających targów Aircraft Interiors Expo w Hamburgu. Zgodnie z informacjami zawartymi w przesłanej mediom notce prasowej, produkt trafi w 2020 r. do jednego z bliskowschodnich przewoźników. 

Nie zostało oficjalnie potwierdzone czy to właśnie na pokładach linii Emirates pojawią się zaprezentowane fotele, ale jest to najbardziej prawdopodobne. Etihad Airways i Qatar Airways nie planują wprowadzenia klasy ekonomicznej premium, tymczasem linia z Dubaju już wcześniej ogłosiła debiut tej klasy w 2020 r. 

Nowa klasa podróży na początku ma się pojawić w zamówionych airbusach A380, których dostawy mają się rozpocząć właśnie w 2020 r. Jak donosił wcześniej portal Arabian Business, Tim Clark, prezes przewoźnika, oficjalnie potwierdził wprowadzenie klasy ekonomicznej premium.

Według HAECO rewolucyjny standard nowej kabiny pozycjonuje ją między klasą ekonomiczną premium a biznesem. Produkt ma mieć także największą efektywność ze wszystkich dostępnych modeli. Dzięki temu, że fotele ułożono naprzemiennie, a każdy z nich ustawiony jest pod lekkim kątem, w rzędzie zmieści się o jedno miejsce więcej niż w standardowej konfiguracji w tej klasie.

fot. mat. prasowe
gość_fa329 - Profil
gość_fa329
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie