×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Zginęła współwłaścicielka linii lotniczych S7


Nie żyje współwłaścicielka rosyjskich linii lotniczych S7. Zginęła wczoraj w katastrofie prywatnego samolotu na południowym zachodzie Niemiec.


Natalia Filewa (55 l.), współwłaścicielka holdingu S7 Group, a zarazem jedna z najbogatszych Rosjanek, zginęła w katastrofie prywatnego samolotu w Niemczech.

Samolot wystartował z Cannes (Francja), do katastrofy doszło w pobliżu lotniska Egelsbach (Niemcy). Według rzecznika niemieckiej policji zaraz po zderzeniu stanął w płomieniach. Oprócz pilota w samolocie były dwie osoby. Rosyjskie media twierdzą, że razem z Filewą znajdował się jej ojciec, nie zostało to jednak potwierdzone. 


S7 Group wydało oświadczenie, w którym przekazała, że w katastrofie lotniczej w Niemczech zginęła współzałożycielka holdingu, Natalia Filewa. 

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną katastrofy.

S7 Group zostało założone przez Filewą i jej męża. To największy prywatny holding lotniczy w Rosji, w którego skład wchodzi około 15 podmiotów (m.in. Sibir i Blobus). S7 to drugi co do wielkości operatorem lotniczym w Rosji po Aerofłocie.gość_3d85a - Profil
gość_3d85a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie