×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Kraków: W marcu 18-proc. wzrost


Kraków Airport obsłużył w marcu ponad 604 tys. pasażerów. To o 18 proc. więcej niż w analogicznym okresie ub. roku.


Liczba pasażerów według miesięcy
Łącznie w ciągu trzech pierwszych miesięcy 2019 roku z usług krakowskiego lotniska skorzystało już 1,63 mln pasażerów, czyli o 227 tys. więcej niż w analogicznym okresie poprzedniego roku. 

- Zakończyliśmy sezon Zima 2019 z wynikiem, który świadczy o konsekwentnym wzroście ruchu  pasażerskiego na krakowskim lotnisku - powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków  Airport. – Stały rozwój połączeń #PROSTOzKRAKOWA pozwala z optymizmem spojrzeć na dalszą  intensyfikację w branży turystycznej i gospodarczej Krakowa i Małopolski - dodał Włoszek.

Pod koniec marca ogłoszona została nowa siatka połączeń Lato 2019. Pasażerowie krakowskiego lotniska będą mogli skorzystać z oferty ponad 130 połączeń, w tym 33 nowych. Z początkiem sezonu letniego w Balicach zbazowany został szósty samolot Ryanaira, w maju w Kraków  Airport pojawi się także nowy przewoźnik - Wizz Air.gość_02c08 - Profil
gość_02c08
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie