Nowe trasy Aegean Airlines

Jakub Kolanko - Profil Jakub Kolanko
22 lutego 2019 12:30
6 komentarzy
Grecki przewoźnik ogłosił w środę (20.02), że ​​uruchomi siedem nowych międzynarodowych połączeń z Aten w sezonie letnim 2019.
Reklama

Ateny zyskają bezpośrednie połączenie z Marrakeszem, Casablanką, Ibizą, Walencją, Sarajewem, Tunisem i Skopje.

Zwiększy się także oferowanie pomiędzy Atenami i miastami Europy Zachodniej, takimi jak Monachium, Dusseldorf, Berlin, Hamburg, Zurych, Wiedeń, Madryt, Barcelona, ​​Lizbona i Porto. Ponadto, wiele innych tras, między innymi z greckiej stolicy do Luksemburga, Malty, Wenecji, Bolonii, Neapolu, Katanii i Malagi, zostanie uruchomiona wcześniej niż standardowo przyjęty sezon letni. Zwiększona ma także zostać liczba lotów pomiędzy Salonkami i Hanowerem.


Aegean planuje na ten rok zwiększenie oferowanych na rynku międzynarodowym miejsc o 700 tys., podnosząc przepustowość na trasach poza Grecję do 10,3 mln pasażerów, a łącznie na wszystkich trasach - do 17,7 mln. Zwiększona liczba miejsc odnosi się do całego roku, ale będzie wyraźniejsza w miesiącach zimowych oraz na początku i końcu sezonu turystycznego, a więc w kwietniu, maju oraz październiku. Linie pracują w ten sposób nad przedłużeniem sezonu turystycznego, kiedy obsługują nawet do 60 proc. pasażerów więcej niż zimą.

Władze przewoźnika podały także, że rozważają zwiększenie liczby miejsc na trasach na rynku bałkańskim i wschodnioeuropejskim.

Fot.: Damian Tobór
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
kidloco 2019-03-24 18:34   
kidloco - Profil kidloco
gość_27be2 - statystyki punktualności, lista nagród, rating Aegean w Skytrax, no i subiektywna ocena 6 lotów w ciągu ostatnich dwóch lat. Jakoś obsługi na pokładzie, ciepłe posiłki w klasie ekonomicznej na trasach europejskich, punktualność, taryfy, itp.
gość_27be2 2019-02-23 20:19   
gość_27be2 - Profil gość_27be2
A jakieś argumenty? Na czym ta najlepszosc polega?
kidloco 2019-02-23 19:14   
kidloco - Profil kidloco
Bezwzględnie najlepsza w tej chwili linia lotnicza w Europie.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama