×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowe trasy Aegean Airlines


Grecki przewoźnik ogłosił w środę (20.02), że ​​uruchomi siedem nowych międzynarodowych połączeń z Aten w sezonie letnim 2019.


Ateny zyskają bezpośrednie połączenie z Marrakeszem, Casablanką, Ibizą, Walencją, Sarajewem, Tunisem i Skopje. 

Zwiększy się także oferowanie pomiędzy Atenami i miastami Europy Zachodniej, takimi jak Monachium, Dusseldorf, Berlin, Hamburg, Zurych, Wiedeń, Madryt, Barcelona, ​​Lizbona i Porto. Ponadto, wiele innych tras, między innymi z greckiej stolicy do Luksemburga, Malty, Wenecji, Bolonii, Neapolu, Katanii i Malagi, zostanie uruchomiona wcześniej niż standardowo przyjęty sezon letni. Zwiększona ma także zostać liczba lotów pomiędzy Salonkami i Hanowerem.


Aegean planuje na ten rok zwiększenie oferowanych na rynku międzynarodowym miejsc o 700 tys., podnosząc przepustowość na trasach poza Grecję do 10,3 mln pasażerów, a łącznie na wszystkich trasach - do 17,7 mln. Zwiększona liczba miejsc odnosi się do całego roku, ale będzie wyraźniejsza w miesiącach zimowych oraz na początku i końcu sezonu turystycznego, a więc w kwietniu, maju oraz październiku. Linie pracują w ten sposób nad przedłużeniem sezonu turystycznego, kiedy obsługują nawet do 60 proc. pasażerów więcej niż zimą.

Władze przewoźnika podały także, że rozważają zwiększenie liczby miejsc na trasach na rynku bałkańskim i wschodnioeuropejskim.

Fot.: Damian Tobórgość_63396 - Profil
gość_63396
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie