Emirates i Aegean rozpoczęły współpracę code-share

18 sierpnia 2022 08:35
Linie Emirates rozpoczęły współpracę code-share z greckim przewoźnikiem Aegean.
Reklama
Dzięki nowemu partnerstwu pasażerowie w ramach jednego biletu mogą korzystać z lepszej łączności z 8 greckimi miastami, z przesiadką w Atenach. Linie Emirates wprowadzą swój kod dla lotów obsługiwanych przez Aegean, zapewniając klientom wygodną i bezproblemową rezerwację oraz spójną politykę bagażową do popularnych miejsc docelowych takich jak: Korfu, Chania, Heraklion, Mykonos, Santorini, Rodos, Saloniki i Aleksandropolis. Aby klienci mogli korzystać z płynnych połączeń do Dubaju, w ramach umowy code-share, Aegean będzie używać swojego kodu w przypadku lotów obsługiwanych przez Emirates między Dubajem a Atenami. Trasy podróży są już dostępne na emirates.com i aegeanair.com, a także w biurach podróży.


Od października 2022 r. linie Emirates i Aegean rozszerzą wspólną siatkę połączeń typu code-share o 8 kolejnych europejskich tras regionalnych, przez Ateny, w tym m.in. loty do Bukaresztu, Belgradu czy Neapolu, a także długodystansowe loty do Nowego Jorku Newark z Aten i Nowego Jorku JFK z Mediolanu. Linie Emirates wykonują obecnie do Aten 12 lotów tygodniowo obsługiwanych przez Boeinga 777. Dodatkowe trasy code-share będą wymagały niezbędnych zezwoleń regulacyjnych.

Dzięki umowom code-share z ponad 26 partnerami lotniczymi, dwoma przewoźnikami kolejowymi oraz 110 partnerami interline na całym świecie, Emirates oferują swoim klientom prawdziwie globalną łączność na 6 kontynentach.


Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy