×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air Italy rezygnuje z obsługi tras do Indii i Tajlandii


Air Italy rezygnuje z obsługi ogłoszonych w ub. roku tras do Indii i Tajlandii - wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika.


Wszystkie połączenia mają krótką historię - pierwsze z nich do Bangkoku-Suvarnabhumi ruszyło 28 października, natomiast kolejne 7 grudnia (Delhi) i 14 grudnia (Bombaj). W systemie rezerwacyjnym bilety nabywać można jedynie na podróże do 21 lutego (Bombaj), 30 marca (Delhi), 31 marca (Bangkok).


Według indyjskich mediów trasy do Delhi i Bombaju cieszyły się niewystarczającą popularnością, a linia nie była w stanie uzyskać zadowalających wyników finansowych ze sprzedaży biletów, których cena wahała się w granicach 29-32 tys. rupii indyjskich (ok. 1500-1700 zł).

Z kolei przyczyny porażki Air Italy na azjatyckich rynkach upatrywane są w braku dobrej oferty przesiadek na lotnisku w Mediolanie a nastawieniu się przede wszystkim na obsługę połączeń point-to-point.

fot. Air Italygość_cbc41 - Profil
gość_cbc41
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie