Gala "The Ceesar Awards" już 19 marca w Poznaniu

25 stycznia 2019 08:30
Gala wieńcząca tegoroczny Plebiscyt "The Ceesar Awards" odbędzie się 19 marca br. w Poznaniu. Gospodarzem Gali będzie Port Lotniczy Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego.
Reklama
Po raz 15. wybieramy najlepszych przewoźników lotniczych, tym razem już nie tylko na polskim niebie. W tej edycji plebiscytu pasażerowie z Europy Środkowo-Wschodniej przyznają najlepszym przewoźnikom "lotnicze Cezary".


- Tegoroczna Gala obędzie się w sercu Wielkopolski, na terenie Tagów Poznańskich. To doskonałe miejsce do wymiany doświadczeń i budowania relacji wśród specjalistów branży lotniczej w Europie Środkowo-Wschodniej - powiedział Paweł Cybulak, redaktor naczelny Pasazer.com.


- Dzięki ścisłej współpracy z Grupą eSky, która obsługuje m.in. platformę sprzedaży biletów lotniczych bilety.pasazer.com, wyniki plebiscytu oddadzą realne nastroje realnych pasażerów w CEE - dodaje.

Do tej pory w Plebiscycie oddano ponad 10 tys. głosów. Przed nami jeszcze niespełna dwa miesiące do zakończenia głosowania.

Wieńcząca Plebiscyt gala to co roku okazja do spotkania przedstawicieli linii lotniczych, lotnisk, firm usługowych z tej branży, touroperatorów, agentów podróży, a także reprezentantów urzędów i administracji z Polski i krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Wydarzenie gromadzi rokrocznie kilkaset osób, w tym gości z zagranicy. Dla gospodarza Gali to szansa na zaprezentowanie swojego miasta i lotniska, a także na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.

Partnerem plebiscytu jest Port Lotniczy Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego, Grupa eSky - agent turystyczny działający online (OTA), Lagardere - operator sklepów duty free na polskich lotniskach oraz spółka CEDC. Patronami medialnymi są EU Aviation, aeronews.ro, Airlines Travel oraz Airways.cz

Serwis Pasazer.com, organizator Plebiscytu, to największy w Polsce portal podróżniczo-lotniczy. Czyta go 250 tys. osób miesięcznie – wśród nich są zarówno pasażerowie szukający tanich biletów i inspiracji do podróży, jak i przedstawiciele wszystkich największych firm z branży lotniczej i turystycznej w kraju.

Do zobaczenia w Poznaniu!

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy