Emirates zmniejsza limity bagażowe

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
22 stycznia 2019 09:40
1 komentarz
Emirates zmniejszy limity bagażowe dla pasażerów podróżujących w klasie ekonomicznej. Nowe zasady będą obowiązywać od 4 lutego br.
Reklama

Pasażerowie podróżujący w klasie ekonomicznej w taryfie Economy Special na wszystkich trasach nie licząc tych z i do obu Ameryk oraz z Afryki zabiorą na pokład jeden bagaż rejestrowany o wadze do 15 kg (wcześniej 20 kg). Podróżujący w taryfie Economy Saver zabiorą jedną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnej wadze 25 kg (wcześniej 30 kg).

Na trasach z i do obu Ameryk oraz z Afryki pasażerowie, którzy kupili bilet w taryfie Economy Special zamiast dwóch sztuk bagażu o łącznej wadze do 23 kg, zabiorą maksymalnie jedną sztukę bagażu z takim samym limitem wagowym. Bilety w taryfach Saver, Flex, Flex Plus pozwolą na zabranie do dwóch sztuk bagażu o łącznej wadze do 23 kg.


Obostrzenie nie dotyczy lotów z Europy do Ameryki Północnej oraz tych wewnątrz Ameryk, na których obowiązywać będą inne zasady. Jedną zamiast dwóch sztuk bagażu o łącznej wadze do 23 kg zabiorą pasażerowie z biletami w taryfie Special oraz Saver. W taryfie Flex oraz Flex Plus możliwe będzie wniesienie dwóch sztuk z takim samym limitem wagowym.

Na ten moment przewoźnik nie wprowadza żadnych obostrzeń dla pasażerów podróżujących z biletami w taryfie Flex oraz Flex Plus w klasie ekonomicznej oraz we wszystkich taryfach w klasie biznes i pierwszej.


Reklama

Ostatnie komentarze

marqoos_pl 2019-01-22 19:39   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Dotyczy to tylko taryf publikowanych oraz taryf specjalnych "seat only" (taryfy specjalne dla wybranych pośredników). Taryfy tour-operatorskie pozostają bez zmian (na razie). Piękny prezent dla Qatar Airways i Turkish Airlines.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama