×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates zmniejsza limity bagażowe


Emirates zmniejszy limity bagażowe dla pasażerów podróżujących w klasie ekonomicznej. Nowe zasady będą obowiązywać od 4 lutego br.Pasażerowie podróżujący w klasie ekonomicznej w taryfie Economy Special na wszystkich trasach nie licząc tych z i do obu Ameryk oraz z Afryki zabiorą na pokład jeden bagaż rejestrowany o wadze do 15 kg (wcześniej 20 kg). Podróżujący w taryfie Economy Saver zabiorą jedną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnej wadze 25 kg (wcześniej 30 kg). 

Na trasach z i do obu Ameryk oraz z Afryki pasażerowie, którzy kupili bilet w taryfie Economy Special zamiast dwóch sztuk bagażu o łącznej wadze do 23 kg, zabiorą maksymalnie jedną sztukę bagażu z takim samym limitem wagowym. Bilety w taryfach Saver, Flex, Flex Plus pozwolą na zabranie do dwóch sztuk bagażu o łącznej wadze do 23 kg. 


Obostrzenie nie dotyczy lotów z Europy do Ameryki Północnej oraz tych wewnątrz Ameryk, na których obowiązywać będą inne zasady. Jedną zamiast dwóch sztuk bagażu o łącznej wadze do 23 kg zabiorą pasażerowie z biletami w taryfie Special oraz Saver. W taryfie Flex oraz Flex Plus możliwe będzie wniesienie dwóch sztuk z takim samym limitem wagowym. 

Na ten moment przewoźnik nie wprowadza żadnych obostrzeń dla pasażerów podróżujących z biletami w taryfie Flex oraz Flex Plus w klasie ekonomicznej oraz we wszystkich taryfach w klasie biznes i pierwszej. 

gość_53377 - Profil
gość_53377
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie