Nowy salonik Emirates na rzymskim Fiumicino

Mateusz Gałabuda - Profil Mateusz Gałabuda
08 stycznia 2019 09:25
Mające siedzibę w Dubaju linie lotnicze Emirates otworzyły pod koniec grudnia 2018 już 42 specjalny lotniskowy salonik dla pasażerów. Tym razem na lotnisku Leonarda da Vinci w Rzymie (Fiumicino).
Reklama

Emirates chwali się, że łączna suma wydatków poniesionych na sieć saloników to ponad 350 mln dolarów. Nowy obiekt otwarty na lotnisku Fiumicino jest zlokalizowany na poziomie drugim terminala nr 3, w bezpośrednim sąsiedztwie gateów E22-E24 i dysponuje powierzchnią 950 m. kw. oraz 162 miejscami siedzącymi dla oczekujących pasażerów. Możliwy jest z niego również bezpośredni boarding.

- Nowy salonik w Rzymie jest namacalnym dowodem inwestycji opiewającej na ponad 4,5 mln dolarów poczynionej przez Emirates, a także stanowi integralną część naszej strategii skupiania się na zapewnianiu naszym stałym ekskluzywnym klientom najwyższego poziomu komfortu i udogodnień - skomentował otwarcie saloniku Mohammed Mattar, starszy wicedyrektor ds. usług lotniskowych w Emirates.

Obecnie włoska siatka połączeń Emirates to dwa codziennie loty z Dubaju do Rzymu, dwa codzienne z Dubaju do Mediolanu Malpensy oraz jeden codzienny lot z Nowego Jorku (JFK) do Mediolanu i po jednym dziennie z Dubaju do Wenecji i Bolonii.

fot. mat. prasowe Emirates (emirates.com)

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama