Czarterem z Szyman do Bułgarii

Blanka Flis - Profil Blanka Flis
19 grudnia 2018 13:01
7 komentarzy
Neckermann uruchomi połączenie czarterowe z Portu Lotniczego Olsztyn - Mazury do Burgas nad Morzem Czarnym.
Reklama

Latem 2018 roku z mazurskiego lotniska można już było polecieć do Burgas liniami lotniczymi Small Planet i loty te cieszyły się bardzo dużą popularnością. Połączenia do Bułgarii miały być kontynuowane również w przyszłym roku. Niestety przewoźnik w październiku ogłosił upadłość i tym samym kwestia lotów czarterowych stanęła pod bardzo dużym znakiem zapytania. Port Lotniczy Olsztyn-Mazury rozpoczął współpracę z jednym z najpopularniejszych polskich touroperatorów, czyli biurem Neckermann Polska.

Loty realizowane będą w okresie od 9 czerwca do 15 września 2019 roku przez linie lotnicze Bulgarian Air Charter. Trasa obsługiwana będzie raz w tygodniu w niedzielę. Samolot będzie miał do pokonania 1500 km, a lot będzie trwał ok. 2 godzin.


Wczasy w Bułgarii z wylotem z mazurskiego lotniska jak i indywidualne bilety lotnicze są już dostępne w biurach Neckermann jak i innych biurach podróży, sprzedających ofertę tego touroperatora w całej Polsce. Ceny pakietów z all inclusive zaczynają się od 1499 zł od osoby za tygodniowy pobyt.

- To kolejna dobra wiadomość, ogłoszona w ostatnim czasie – mówi marszałek Gustaw Marek Brzezin. - Po niedawnej informacji, że wracają połączenia do Krakowa, teraz mamy kolejną destynację, atrakcyjną dla mieszkańców Warmii, Mazur i Powiśla.

- Bardzo cieszymy się, na współpracę z portem lotniczym Olsztyn Mazury, i z tego, że naszym inauguracyjnym połączeniem będzie właśnie Bułgaria, w której sprzedaży jesteśmy liderem. Mamy nadzieję, że dzięki bezpośredniemu połączeniu z rodzimego lotniska jeszcze więcej mieszkańców regionu warmińsko- mazurskiego będzie mogło udać się na wakacje – powiedział Maciej Nykiel, prezes Neckermann Podróże. - Jestem także przekonany, że duży potencjał samego lotniska, regionu a także lokalnych biur agencyjnych, z którymi współpracujemy sprawi, że tych lotów w przyszłości będzie więcej – dodał.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_9badd 2018-12-21 09:06   
gość_9badd - Profil gość_9badd
gość_77296: Do uruchomienia lotów z Radomia minie jeszcze parę lat. Dzisiaj Radom niczyjej pozycji nie osłabia.
gość_77296 2018-12-19 19:36   
gość_77296 - Profil gość_77296
Jeśli chodzi o LUZ, problemem jest lotnisko w Radomiu które ma obsługiwać czartery z Mazowsza i pobliskiej okolicy, dlatego osłabia to pozycję lotniska rozmowach z Touroperatorami.
gość_409a8 2018-12-19 19:26   
gość_409a8 - Profil gość_409a8
Dysponując flotą Bulgarian Air Charter , której średni wiek jest ponad 25 lat napewno zawojują polskie niebo.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama